Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
NABOŻEŃSTWO MAJOWE
14 - 05
2022

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

W niedzielę, 1 maja rozpoczniemy odprawianie nabożeństw majowych; od poniedziałku do piątku gromadzimy się o godz. 17:30, w soboty po Mszy św. o godz. 9:00, a w niedziele o godz. 17:00...

więcej

archiwum aktualności

Z ostatniej niedzieli

V NIEDZIELA WIELKANOCY
Szczecinek, 15.05.2022 r.
 
„MAJOWE”
Zapraszamy na nabożeństwa majowe: dzisiaj o godz. 17:00, od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty po Mszy św. o godz. 9:00. W środę łączymy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z Nabożeństwem Majowym.

ANDRZEJ BOBOLA
Jutro będziemy obchodzili święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

ODNOWA
W czwartek o godz. 19:00 w kościele spotkanie Odnowy w Duchu Świętym, które rozpocznie się Mszą św.

MGM „ELIASZ”
W piątek o godz. 19:00 comiesięczne spotkanie dla mężczyzn organizowane przez MGM „Eliasz”. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich panów.

ŚWIĘCENIA
W najbliższą sobotę w koszalińskiej katedrze odbędą się święcenia kapłańskie. Wśród trzech diakonów, którzy je przyjmą jest dk. Bartosz, który w tym roku  odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską. Msza św. rozpocznie się o godz. 11:00. Kandydaci do święceń będą w tym tygodniu przeżywali rekolekcje; pamiętajmy o nich w modlitwie.

FESTYN
Przygotowujemy się do festynu parafialnego. Za tydzień rozpoczniemy rozprowadzanie cegiełek. Można tradycyjnie przynosić fanty na loterię oraz książki na kiermasz. Można też wciąż zgłaszać swoje pomysły oraz chęć zaangażowania. Festyn odbędzie się w niedzielę 19 czerwca. Środki pozyskane z festynu przeznaczymy na remont zakrystii.

GOŚĆ
Zachęcamy jak zwykle do lektury „Gościa Niedzielnego”. 

ŻYCZENIA
Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
POLECANE STRONY
MEDIA