Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
NABOŻEŃSTWO MAJOWE
03 - 05
2021

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Od soboty 1 maja rozpoczniemy odprawianie nabożeństw majowych; od poniedziałku do piątku będziemy się gromadzili o godz. 17:30, w soboty po Mszy św. o godz. 9:00, a w niedziele o godz. 17:00. Podczas tych nabożeństw przygotujemy się do oddania się Panu Jezusowi przez Maryję 31 maja.

więcej

archiwum aktualności

Luty 2021

PONIEDZIAŁEK 01.02.2021.  
07:00 O zdrowie dla Wiesława Glińskiego
09:00 +Józef Jaroński, +Eugeniusz Jaroński (15 rocz. śm.)
18:00 +Artur (11 rocz. śm.)
 
ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 02.02.2021. 
07:00 +Henryk Szymanek (miesiąc po śmierci)
09:00 O zdrowie dla Jana, Mirosławy oraz o małżeństwo sakramentalne dla Agnieszki
18:00 +Józef Kowalski
 
ŚRODA 03.02.2021. 
07:00 +Feliks Jędrzychowski (81 rocz. urodzin)
09:00 +Mirosław Garnes
18:00 NOWENNA
18:00 W int. żywych i zmarłych członków ŻR – int. od róży bł. Ks. Władysława Bukowińskiego
 
CZWARTEK 04.02.2021.
07:00 O Boże błog. dla kapłanów z naszej parafii
09:00 ZA KAPŁANÓW
18:00 +Edward Klafczyński (miesiąc po śmierci)
 
PIĄTEK 05.02.2021.
07:00 +Eugeniusz Sadowski (miesiąc po śmierci)
09:00 ++z rodziny Stolmasińskich: Helena, Marian, Adam, ++z rodziny Niestój: Genowefa, Władysław, Czesław
18:00 +Janina Śledź (8 rocz. śm.)
 
SOBOTA 06.02.2021.
07:00 +Ks. Kan. Bernard Mielcarzewicz
09:00 O Boże błog. dla Alicji z okazji 88 rocz. urodzin
18:00 ++Weronika i Józef Grad

5 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.2021. 
07:30 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
08.30 +Czesław Muciek (1 rocz. śm.)
09:30 ++Zofia i Stanisław Piotrowicz, ++z rodziny
11:00 +Zbigniew Szulecki (9 rocz. śm.)
12:30 W intencji Parafian
13:30 +Maria, +Bolesław, +Antonina, +Franciszek, +Ewelina, +Adam
16:00 ++Janina i Eugeniusz Kawcewicz, ++rodzice z obojga stron, +Halina Dubowska, +Józef Bieniasz, ++Jadwiga i Jan Mulica
17:00 O Boże błog. i zdrowie dla Teresy i Czesława
18:00 +Michał Dąbrowski (8 rocz. śm.), +Paulina Dąbrowska, +Kazimierz Małaczek
 
PONIEDZIAŁEK 08.02.2021.  
07:00 +Bożena Zbroszczyk (miesiąc po śmierci)
09:00 O Boże błog. dla Pawła z okazji 36 rocz. urodzin
18:00 +Helena Paszkiewicz (miesiąc po śmierci)
 
WTOREK 09.02.2021. 
07:00 +Lilla Kosińska (miesiąc po śmierci)
09:00 +Tadeusz Michalski (7 rocz. śm.)
18:00 RODZICE PO STRACIE
 
ŚRODA 10.02.2021. 
07:00 +Franciszek Staszewski (miesiąc po śmierci)
07:00 +Maciej Różański, ++z rodziny Różańskich
09:00 +Jolanta Religa - Zielińska
18:00 NOWENNA
 
CZWARTEK 11.02.2021.
07:00 +Jerzy Tuchowski (miesiąc po śmierci)
09:00 +Józef Tarnogórski, ++rodzice z obu stron, +rodzeństwo
18:00 +Anna Pogodna (miesiąc po śmierci)
 
PIĄTEK 12.02.2021.
07:00 +Regina Krupska (miesiąc po śmierci)
09:00 ++Klementyna i Zbigniew Zajączkowscy – int. od sąsiadów
18:00 O Boże błog. dla Stanisława i Wandy z okazji 75 rocz. urodzin
18:00 +Marianna (1 rocz. śm.), +Czesław (4 rocz. śm.)
 
SOBOTA 13.02.2021.
07:00 +Waleria Białkowska, +Lucjan Białkowski, +Jerzy Białkowski
07:00 O Boże błog. i łaskę umocnienia w wierze dla Adama
09:00 ++z rodzin: Malinowskich i Glińskich
18:00 O Boże błog. dla Michała z okazji urodzin
 
6 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021.
07:30 +Stanisław Kuźmiński (18 rocz. śm.)
08.30 +Barbara Reszke, ++rodzice z obojga stron, ++bracia: Szczepan i Ryszard
09:30 +Michał Górniak (2 rocz. śm.), +Hanna Górniak (25 rocz. śm.)
11:00 +Aleksander Warsiński (25 rocz. śm.), ++rodzice, +Jarosław Warsiński (9 rocz. śm.)
12:30  W intencji Parafian
13:30  Dziękczynna za całe życie Zenobii z okazji 80 rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. 
16:00  +Stefan Szewczyk (1 rocz. śm.)
17:00 O Boże błog. dla Rozalii i Mateusza
18:00 +Irena Furdyna (5 rocz. śm.)
 
PONIEDZIAŁEK 15.02.2021.  
07:00 +Regina Krupska (miesiąc po śmierci)
09:00 O Boże błog. dla Małgorzaty w dniu urodzin
18:00 PARAFIALNA WSPÓLNOTA MODLITWY WSTAWIENNICZEJ
 
WTOREK 16.02.2021. 
07:00 +Władysław Zawadzki
09:00 +Edmund Bortko (30 rocz. śm.)
18:00 ++Irena i Kazimierz Walaszkowscy
 
ŚRODA POPIELCOWA 17.02.2021.
07:00 +Mirosława Matyśniak (miesiąc po śmierci)
09:00 +Zofia Jarentowicz (miesiąc po śmierci)
16:00 O Boże błog. i łaskę zdrowia dla Kazimierza Skowrońskiego
18:00 NOWENNA
 
CZWARTEK 18.02.2021.
07:00 +Piotr Fedorenko (miesiąc po śmierci)
09:00 +Stanisław Gajda (32 rocz. śm.), ++z rodziny Gajdów i Filipowskich
18:00 +Teresa Ziółkowska (1 rocz. śm.), +Tadeusz Ziółkowski
 
PIĄTEK 19.02.2021.
07:00 +Stanisław Kozak (miesiąc po śmierci)
09:00 +Joanna Maciejewska (miesiąc po śmierci)
18:00 ++z rodziny Brzezińskich: Danuta, Eugeniusz, Jan, Tadeusz, ++rodzice
18:00 W int. bezpiecznego narodzenia zdrowego dziecka Agaty i Kamila
 
SOBOTA 20.02.2021.
07:00 +Bogusław Gołębiowski
09:00 W int. Grażyny z okazji urodzin
18:00 +Leopold Pieńkos, ++rodzice: Gertruda i Aleksander

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021. 
07:30 W intencji Parafian
08.30 +Jolanta Siudak (1 rocz. śm.)
09:30 +Dariusz Zaborowski (12 rocz. śm.), ++dziadkowie
11:00 +Wiktor Dębowski (36 rocz. śm.), +Benedykt Pawłowski, +Halina Kowalska,                ++z rodziny Moch i Dębowskich
12:30  Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Danuty i Stefana z prośbą o Boże błog. na dalsze lata
13:30  W intencji Marcina z okazji 18 rocz. urodzin
16:00  +Zofia Kuszyńska (5 rocz. śm.), ++Józef i Marianna Dudkowscy
18:00 +Władysław Łukowski (7 rocz. śm.), +Mirosław Łukowski (2 rocz. śm.), +Andrzej, +Iwona, +Marian, ++rodzice z obojga stron
 
ŚWIĘTO KATEDRY ŚWIĘTEGO PIOTRA 22.02.2021.  
07:00 +Stanisław Adam Mackiewicz (miesiąc po śmierci)
09:00 +Teresa Protas (miesiąc po śmierci)
18:00 +Jan Bendza (miesiąc po śmierci)
 
WTOREK 23.02.2021. 
07:00 +Genowefa Chlus (miesiąc po śmierci)
07:00 +Witold Wojciuk (2 miesiąc po śmierci)
09:00 ++Janina i Zygmunt Kulpińscy, ++rodzice z obojga stron
18:00 +Michał Jażdżewski (miesiąc po śmierci)
 
ŚRODA 24.02.2021. 
07:00 +Jerzy Brosiłowicz (miesiąc po śmierci)
09:00 +Danuta Majchrzak, ++Zofia, Wacław i Witold Kowalscy, ++Zofia, Edward i Adam Majchrzak, ++Karolina i Wincenty Polak, ++Waleria i Jan Mroczek, +Teresa Pawlisz
18:00 NOWENNA
 
CZWARTEK 25.02.2021.
07:00 +Piotr Bazylczyk (miesiąc po śmierci)
09:00 
18:00 +Teresa Brosiłowicz (32 rocz. śm.)
 
PIĄTEK 26.02.2021.
07:00 +Zbigniew Jerzy Kądziela (miesiąc po śmierci)
09:00 +Piotr Matusiak (1 rocz. śm.), ++z rodziny
18:00 +Regina Nawrot (2 rocz. śm.), ++z rodziny
 
SOBOTA 27.02.2021.
07:00 +Jerzy Budyś (miesiąc po śmierci)
09:00 O dary Ducha Świętego na czas rekolekcji i Wielkiego Postu dla członków Stowarzyszenia Cudowny Medalik oraz za wszystkich noszących cudowny medalik 
18:00 W intencji Katarzyny i Damiana Ossowskich z okazji 32 rocz. ślubu, oraz o Boże błog. dla ich synów: Łukasza i Jana

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021.
07:30 +Janusz Parada (7. rocz. śm.), ++rodzice i brat Tadeusz
08.30 +Karol Filipiak (miesiąc po śmierci)
09:30 ++Jan i Katarzyna Szwed
11:00 +Weronika Paszkowska (13. rocz. śm.), ++Stanisław i Mieczysław Paszkowscy
12:30  ++Władysława i Czesław Wiśniewscy, +Jan Dybowski, +Kazimierz Szacik
13:30  ++Lucyna i Jan Pakos
16:00  +Henryk Studziński (17. rocz. śm.), +Stanisław, ++rodzice, ++Helena i Józef Piecewicz, +Leonarda
18:00 +Irena Mucha (6. rocz. śm.)
POLECANE STRONY
MEDIA