W najbliższy wtorek, 23 czerwca o godz. 18.00 odprawimy Mszę świętą na zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Będzie to okazja do podziękowania Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, nieustanną opiekę i poprosić o bezpieczne wakacje.
więcej
W czwartek, 25 czerwca kolejne spotkanie organizowane przez MGM „Eliasz”.
Zapraszamy na nie wszystkich panów.
Początek spotkania o godz. 19:00.
Zachęcamy do uczestniczenia wcześniej we Mszy św. o godz. 18:00.