W najbliższy wtorek, 23 czerwca o godz. 18.00 odprawimy Mszę świętą na zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Będzie to okazja do podziękowania Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, nieustanną opiekę i poprosić o bezpieczne wakacje.
więcej25-LECIE KAPŁAŃSTWA
W przyszłą niedzielę, 27 maja o godz. 12:30 ks. Proboszcz będzie sprawował wraz z ks. Zbigniewem Woźniakiem, dyrektorem bursy, Mszę św. dziękczynną z okazji 25-lecia kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w jubileuszowej Eucharystii a po jej zakończeniu na obiad na placu przykościelnym.