Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku

Ogłoszenia
Ogłoszenia PDF Drukuj Email
25.05.15 | ks. Dawid Andryszczak

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Szczecinek, 28.06.2015 r.

 

FESTYN PARAFIALNY Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym festynie parafialnym. Szczególne podziękowania kierujemy do rady parafialnej, do członków grup parafialnych oraz wszystkich parafian, którzy zaangażowali się w organizację festynu.

ŚW. PIOTRA I PAWŁA Jutro, 29 czerwca, będziemy obchodzili uroczystość św. Piotra i Pawła. Zachęcamy do udziału w Mszy św. i do modlitwy za Ojca św. Taca z tego dnia, tzw. „świętopietrze”, przekazana będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

I CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA I NIEDZIELA Ks. Przemysław odwiedzi chorych w I piątek, a ks. Dariusz w I sobotę miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 21:00. W I piątek dodatkowa okazja do spowiedzi od godz. 17:00.

Zgodnie z zapowiedzią zmiana tajemnic różańcowych w czasie wakacji w I środę miesiąca po nowennie.

ZMIANY WAKACYJENE W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 16:00 do godz. 17:00 oraz w sobotę od godz. 10:00 do godz. 11:00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na nr telefonu podany na stronie internetowej, na tablicy ogłoszeń i na drzwiach do kancelarii. Ze względu na urlopy w parafii jest mniej księży niż w ciągu roku. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty przede wszystkim przed Mszą św., zwłaszcza w niedziele – spowiadamy 15 min przed Mszą św. Od przyszłej niedzieli w naszym kościele dodatkowa Msza św. o godz. 20:00.

„CZERWCOWE”Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe. Dzisiaj o godz. 17:00, a w poniedziałek i wtorek o 17:30.

           PIELGRZYMKA Z APOSTOLATEMStowarzyszenie „Apostolat Cudownego Medalika” organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę; wyjazd 24 lipca (piątek) o            godz. 20:30, a powrót w 25 lipca (sobota) ok. godz. 24:00. Koszt wyjazdu 100 zł; zapisy w zakrystii.

           GOŚĆ NIEDZIELNYZachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”.

           ŻYCZENIA Dziękujemy za troskę o nasz kościół, za życzliwość i wszelkie składane ofiary.