Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku

Ogłoszenia
Ogłoszenia duszpasterskie 2015-01-25 PDF Drukuj Email
17.01.15 | Administrator

III NIEDZIELA ZWYKŁA

25 stycznia 2015 r.

1. KOLĘDA Kontynuujemy wizytę duszpasterską – „kolędę”. Początek kolędy od poniedziałku do piątku o godz. 16:00, a w sobotę o godz. 14:00. Informację o godzinach rozpoczęcia kolędy na poszczególnych ulicach można znaleźć na tablicy ogłoszeń i na stronie ineternetowej.

W zakrystii i w kancelarii parafialnej można się zapisywać na „kolędę uzupełniającą”, która będzie miała miejsce w środę, 4 lutego, od godz. 16:00; w zakrystii można też ustalić ewentualne inne terminy kolędy.

2. „CUDOWNY MEDALIK” Apostolat Cudownego Medalika gromadzi się we wtorek, 27 stycznia, na Mszy św. o godz. 9.00, a następnie na spotkaniu formacyjnym.

3. KANCELARIA PARAFIALNA Ze względu na wizytę duszpasterską, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki, czwartki i soboty, od godz. 10:00 do 11:00. W ważnych sprawach prosimy o kontakt bezpośrednio po Mszy św. wieczornej lub o telefon na numer komórkowy parafii.

4. I NIEDZIELA MIESIĄCA Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy zbierali ofiary do puszek na potrzeby naszego seminarium duchownego w Koszalinie, a po Mszy św. godz. 16:00 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.

5. MSZA ŚW. INICJACYJNA Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w przyszłą niedzielę wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 11:00. Dzieci przynoszą ze sobą świece pierwszokomunijne, które zostaną pobłogosławione.

6. „GOŚĆ NIEDZIELNY” Zachęcamy, jak zwykle, do lektury „Gościa Niedzielnego”. Dzisiaj już drugi numer „Gościa” w nowej cenie, tzn. 5 zł. Do następnego numeru „Gościa” dołączona będzie płyta z kolejnymi czterema odcinkami filmu o św. Teresie Wielkiej.

7. PODZIĘKOWANIA Dziękujemy za troskę o nasz kościół, za składane ofiary, zwłaszcza te na cele remontowe. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

ks. Jacek Lewiński - proboszcz