Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku

ŚDM

To coś więcej niż młody szał...
>>tutaj<<

Pozdrawiamy Gości

Odsłon : 306028

Ogłoszenia
duszpasterskie PDF Drukuj Email
25.05.15 | ks. Dawid Andryszczak

XI NIEDZIELA ZWYKŁA
Szczecinek, 12.06.2016 r.

 

NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które sprawujemy od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty po Mszy św. o godz. 9:00, a w niedziele o godz. 17:00.

MSZA DLA NIESŁYSZĄCYCH  Dzisiaj o godz. 14:30 sprawowana będzie w naszym kościele Msza św. dla osób niesłyszących w języku migowym.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE W poniedziałek, 13 czerwca, po wieczornej Mszy św. odbędzie się nabożeństwo fatimskie.

BIERZMOWANIE Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum w piątek o godz. 19:00.

PIELGRZYMKA Zainteresowanych pieszą pielgrzymką na Jasną Górę zapraszamy w sobotę, 18 lipca, na godz. 19:00 do parafii w Czarnem na spotkanie przedpielgrzymkowe.

FESTYN PARAFIALNY Już za tydzień festyn w naszej parafii. Rozpoczęcie o festynu po Mszy św. o godz. 12:30, a więc ok. 14:00. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji proszone są o kontakt z ks. Proboszczem. W kruchcie kościoła można nabyć cegiełki, które wezmą udział w losowaniu cennych nagród podczas festynu; cegiełki są też do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej. Możemy się jeszcze włączyć w przygotowanie festynu poprzez upieczenie ciasta. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Będziemy potrzebowali pomocy mężczyzn przy stawianiu namiotów; prosimy o zgłaszanie się w tej sprawie do zakrystii.

TACA REMONTOWA Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele remontowe.

GOŚĆ NIEDZIELNY Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”.

ŻYCZENIA Dziękujemy za troskę o nasz kościół, za życzliwość i wszelkie składane ofiary. Życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Ks. Jacek Lewiński, proboszcz