Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
POLA NADZIEI
19 - 04
2021

POLA NADZIEI

W czwartek, 22 kwietnia, na ulicach naszego miasta już po raz dwunasty rozkwitną POLA NADZIEI. Wolontariusze za symbolicznego żonkila, który jest znakiem tej akcji charytatywnej, będą kwestowali ofiary do puszek na rzecz naszego Hospicjum imienia Świętego Franciszka z Asyżu przy ulicy Bukowej.

więcej

archiwum aktualności

Luty 2021

PONIEDZIAŁEK 01.02.2021.  
07:00 O zdrowie dla Wiesława Glińskiego
09:00 +Józef Jaroński, +Eugeniusz Jaroński (15 rocz. śm.)
18:00 +Artur (11 rocz. śm.)
 
ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 02.02.2021. 
07:00 +Henryk Szymanek (miesiąc po śmierci)
09:00 O zdrowie dla Jana, Mirosławy oraz o małżeństwo sakramentalne dla Agnieszki
18:00 +Józef Kowalski
 
ŚRODA 03.02.2021. 
07:00 +Feliks Jędrzychowski (81 rocz. urodzin)
09:00 +Mirosław Garnes
18:00 NOWENNA
18:00 W int. żywych i zmarłych członków ŻR – int. od róży bł. Ks. Władysława Bukowińskiego
 
CZWARTEK 04.02.2021.
07:00 O Boże błog. dla kapłanów z naszej parafii
09:00 ZA KAPŁANÓW
18:00 +Edward Klafczyński (miesiąc po śmierci)
 
PIĄTEK 05.02.2021.
07:00 +Eugeniusz Sadowski (miesiąc po śmierci)
09:00 ++z rodziny Stolmasińskich: Helena, Marian, Adam, ++z rodziny Niestój: Genowefa, Władysław, Czesław
18:00 +Janina Śledź (8 rocz. śm.)
 
SOBOTA 06.02.2021.
07:00 +Ks. Kan. Bernard Mielcarzewicz
09:00 O Boże błog. dla Alicji z okazji 88 rocz. urodzin
18:00 ++Weronika i Józef Grad

5 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.2021. 
07:30 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
08.30 +Czesław Muciek (1 rocz. śm.)
09:30 ++Zofia i Stanisław Piotrowicz, ++z rodziny
11:00 +Zbigniew Szulecki (9 rocz. śm.)
12:30 W intencji Parafian
13:30 +Maria, +Bolesław, +Antonina, +Franciszek, +Ewelina, +Adam
16:00 ++Janina i Eugeniusz Kawcewicz, ++rodzice z obojga stron, +Halina Dubowska, +Józef Bieniasz, ++Jadwiga i Jan Mulica
17:00 O Boże błog. i zdrowie dla Teresy i Czesława
18:00 +Michał Dąbrowski (8 rocz. śm.), +Paulina Dąbrowska, +Kazimierz Małaczek
 
PONIEDZIAŁEK 08.02.2021.  
07:00 +Bożena Zbroszczyk (miesiąc po śmierci)
09:00 O Boże błog. dla Pawła z okazji 36 rocz. urodzin
18:00 +Helena Paszkiewicz (miesiąc po śmierci)
 
WTOREK 09.02.2021. 
07:00 +Lilla Kosińska (miesiąc po śmierci)
09:00 +Tadeusz Michalski (7 rocz. śm.)
18:00 RODZICE PO STRACIE
 
ŚRODA 10.02.2021. 
07:00 +Franciszek Staszewski (miesiąc po śmierci)
07:00 +Maciej Różański, ++z rodziny Różańskich
09:00 +Jolanta Religa - Zielińska
18:00 NOWENNA
 
CZWARTEK 11.02.2021.
07:00 +Jerzy Tuchowski (miesiąc po śmierci)
09:00 +Józef Tarnogórski, ++rodzice z obu stron, +rodzeństwo
18:00 +Anna Pogodna (miesiąc po śmierci)
 
PIĄTEK 12.02.2021.
07:00 +Regina Krupska (miesiąc po śmierci)
09:00 ++Klementyna i Zbigniew Zajączkowscy – int. od sąsiadów
18:00 O Boże błog. dla Stanisława i Wandy z okazji 75 rocz. urodzin
18:00 +Marianna (1 rocz. śm.), +Czesław (4 rocz. śm.)
 
SOBOTA 13.02.2021.
07:00 +Waleria Białkowska, +Lucjan Białkowski, +Jerzy Białkowski
07:00 O Boże błog. i łaskę umocnienia w wierze dla Adama
09:00 ++z rodzin: Malinowskich i Glińskich
18:00 O Boże błog. dla Michała z okazji urodzin
 
6 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021.
07:30 +Stanisław Kuźmiński (18 rocz. śm.)
08.30 +Barbara Reszke, ++rodzice z obojga stron, ++bracia: Szczepan i Ryszard
09:30 +Michał Górniak (2 rocz. śm.), +Hanna Górniak (25 rocz. śm.)
11:00 +Aleksander Warsiński (25 rocz. śm.), ++rodzice, +Jarosław Warsiński (9 rocz. śm.)
12:30  W intencji Parafian
13:30  Dziękczynna za całe życie Zenobii z okazji 80 rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. 
16:00  +Stefan Szewczyk (1 rocz. śm.)
17:00 O Boże błog. dla Rozalii i Mateusza
18:00 +Irena Furdyna (5 rocz. śm.)
 
PONIEDZIAŁEK 15.02.2021.  
07:00 +Regina Krupska (miesiąc po śmierci)
09:00 O Boże błog. dla Małgorzaty w dniu urodzin
18:00 PARAFIALNA WSPÓLNOTA MODLITWY WSTAWIENNICZEJ
 
WTOREK 16.02.2021. 
07:00 +Władysław Zawadzki
09:00 +Edmund Bortko (30 rocz. śm.)
18:00 ++Irena i Kazimierz Walaszkowscy
 
ŚRODA POPIELCOWA 17.02.2021.
07:00 +Mirosława Matyśniak (miesiąc po śmierci)
09:00 +Zofia Jarentowicz (miesiąc po śmierci)
16:00 O Boże błog. i łaskę zdrowia dla Kazimierza Skowrońskiego
18:00 NOWENNA
 
CZWARTEK 18.02.2021.
07:00 +Piotr Fedorenko (miesiąc po śmierci)
09:00 +Stanisław Gajda (32 rocz. śm.), ++z rodziny Gajdów i Filipowskich
18:00 +Teresa Ziółkowska (1 rocz. śm.), +Tadeusz Ziółkowski
 
PIĄTEK 19.02.2021.
07:00 +Stanisław Kozak (miesiąc po śmierci)
09:00 +Joanna Maciejewska (miesiąc po śmierci)
18:00 ++z rodziny Brzezińskich: Danuta, Eugeniusz, Jan, Tadeusz, ++rodzice
18:00 W int. bezpiecznego narodzenia zdrowego dziecka Agaty i Kamila
 
SOBOTA 20.02.2021.
07:00 +Bogusław Gołębiowski
09:00 W int. Grażyny z okazji urodzin
18:00 +Leopold Pieńkos, ++rodzice: Gertruda i Aleksander

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021. 
07:30 W intencji Parafian
08.30 +Jolanta Siudak (1 rocz. śm.)
09:30 +Dariusz Zaborowski (12 rocz. śm.), ++dziadkowie
11:00 +Wiktor Dębowski (36 rocz. śm.), +Benedykt Pawłowski, +Halina Kowalska,                ++z rodziny Moch i Dębowskich
12:30  Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Danuty i Stefana z prośbą o Boże błog. na dalsze lata
13:30  W intencji Marcina z okazji 18 rocz. urodzin
16:00  +Zofia Kuszyńska (5 rocz. śm.), ++Józef i Marianna Dudkowscy
18:00 +Władysław Łukowski (7 rocz. śm.), +Mirosław Łukowski (2 rocz. śm.), +Andrzej, +Iwona, +Marian, ++rodzice z obojga stron
 
ŚWIĘTO KATEDRY ŚWIĘTEGO PIOTRA 22.02.2021.  
07:00 +Stanisław Adam Mackiewicz (miesiąc po śmierci)
09:00 +Teresa Protas (miesiąc po śmierci)
18:00 +Jan Bendza (miesiąc po śmierci)
 
WTOREK 23.02.2021. 
07:00 +Genowefa Chlus (miesiąc po śmierci)
07:00 +Witold Wojciuk (2 miesiąc po śmierci)
09:00 ++Janina i Zygmunt Kulpińscy, ++rodzice z obojga stron
18:00 +Michał Jażdżewski (miesiąc po śmierci)
 
ŚRODA 24.02.2021. 
07:00 +Jerzy Brosiłowicz (miesiąc po śmierci)
09:00 +Danuta Majchrzak, ++Zofia, Wacław i Witold Kowalscy, ++Zofia, Edward i Adam Majchrzak, ++Karolina i Wincenty Polak, ++Waleria i Jan Mroczek, +Teresa Pawlisz
18:00 NOWENNA
 
CZWARTEK 25.02.2021.
07:00 +Piotr Bazylczyk (miesiąc po śmierci)
09:00 
18:00 +Teresa Brosiłowicz (32 rocz. śm.)
 
PIĄTEK 26.02.2021.
07:00 +Zbigniew Jerzy Kądziela (miesiąc po śmierci)
09:00 +Piotr Matusiak (1 rocz. śm.), ++z rodziny
18:00 +Regina Nawrot (2 rocz. śm.), ++z rodziny
 
SOBOTA 27.02.2021.
07:00 +Jerzy Budyś (miesiąc po śmierci)
09:00 O dary Ducha Świętego na czas rekolekcji i Wielkiego Postu dla członków Stowarzyszenia Cudowny Medalik oraz za wszystkich noszących cudowny medalik 
18:00 W intencji Katarzyny i Damiana Ossowskich z okazji 32 rocz. ślubu, oraz o Boże błog. dla ich synów: Łukasza i Jana

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021.
07:30 +Janusz Parada (7. rocz. śm.), ++rodzice i brat Tadeusz
08.30 +Karol Filipiak (miesiąc po śmierci)
09:30 ++Jan i Katarzyna Szwed
11:00 +Weronika Paszkowska (13. rocz. śm.), ++Stanisław i Mieczysław Paszkowscy
12:30  ++Władysława i Czesław Wiśniewscy, +Jan Dybowski, +Kazimierz Szacik
13:30  ++Lucyna i Jan Pakos
16:00  +Henryk Studziński (17. rocz. śm.), +Stanisław, ++rodzice, ++Helena i Józef Piecewicz, +Leonarda
18:00 +Irena Mucha (6. rocz. śm.)
POLECANE STRONY
MEDIA