09:30 Dziękczynna w 52. rocznicę ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny
11:00 + Danuta Parulska (25. r. śm.)
16:00 + Leopold Szurek (2. r. śm.)
07:00 + Stanisław Niedźwiecki (30. r. śm); rodzice: Bernard i Elżbieta; rodzeństwo
09:00 + Jan Hołub (5. r. śm.)
18:00 ++ Wanda Klaman (5 r. śm.); Franciszek Klaman
09:00 Dziękczynna za otrzymane łaski Boże błogosławieństwo w rodzinach: Bożeny i Zbigniewa; Katarzyny i Radosława; Patrycji i Bartłomieja
09:00 + Jadwiga Tomczak (z domu Dyrynda, 2. r. śm.)
07:00 Dziękczynna za otrzymane łaski w życiu Joanny i Michała, z prośbą o dalsze błogosławieństwo
18:00 ++ Anna i Czesław Głoćko (10. r. śm.); rodzice obojga stron
09:00 Dzięczynno-błagalna, z okazji 80. rocznicy urodzin
07:00 ++ Ewa Gołubińska; Kaya Frankiewicz (int. Jadwigi i Maji)
18:00 + Wanda Bukaczewska (1. r. śm.)
18:00 ++ Helena, Andrzej, Kamila, Władysław Leszczyńscy; Jerzy i Andrzej Sielscy; Irena Markowska; Leon Lenz
NIEDZIELA 14.04.2024r.
07:30 + Hubert Kaszuba
07:30 W intencji Piotra o przemianę życia
09:30 ++ Weronika Uszyło; z rodziny
09:30 + Jerzy Borowicz
11:00 Halina i Kazimierz Pacholczyk, 50. rocznica ślubu
12:30 W 50. rocznicę ślubu Tadeusza i Urszuli Paź, dziękując za 50 lat małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalszy czas
16:00 ++ Helena, Kazimierz, Henryk, Michał Kiziuk
18:00 ++ Czesława Sienkiewicz-Zakałużna; Roman Zakałużny
PONIEDZIAŁEK 15.04.2024r.
07:00 + + Jerzy i Maria Majewscy; Maria i Antoni Mantur
07:00 ++ Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
07:00 W intencji Piotra o przemianę życia
09:00 + Franciszek Kaczyński
18:00 Parafialna Wspólnota Modlitwy Wstawienniczej
18:00 + Danuta Kyorna (czytaj. Kiorna) (1. r. śm.); Zbigniew i Krzysztof Kyorna (czytaj. Kiorna)
WTOREK 16.04.2024r.
07:00 + Jolanta Królak; z rodzin: Królak i Kowalczyków
07:00 ++ Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
09:00 + Józef i Leonarda; z rodziny
11:30 + Andrzej Dorogusz
18:00 + Henryk Komorski (18. r. śm.)
18:00 + Zdzisław Redzko (miesiąc po śmierci)
ŚRODA 17.04.2024r.
07:00 W dniu urodzin, prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Beaty Kaszuba
07:00 O łaskę uzdrowienia i dobrą diagnozę dla Dariusza, pokój serca dla Niego i Jego bliskich
07:00 ++ Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
09:00 + Kazimierz Kotowicz (47. r. śm.); Wiktoria Kotowicz; rodzice obojga stron
18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00 Żywy Różaniec
CZWARTEK 18.04.2024r.
07:00 + Katarzyna Dąbrowska, o łaskę nieba
07:00 + Alina Kowalczyk (miesiąc po śmierci)
09:00 + Wanda Obuchowicz (4. r. śm.)
18:00 ++ Bernard Fabiszewski (21. r. śm.); rodzice obojga stron; Iza, Jan i Łukasz
PIĄTEK 19.04.2024r.
07:00 Intencja przebłagalna za grzechy popełnione w rodzinie Heleny
09:00 O Boże błogosławieństwo dla Kamila i Jego rodziny
11:30 + Ryszard Murawski
18:00 + Zbigniew Trapkowski (3. r. śm.)
18:00 + Jerzy Górka (1. r. śm.); z rodziny: Górków i Orłowskich
SOBOTA 20.04. 2024r.
07:00 ++ Jan, Krystyna, Aleksander, Ewa Roga
09:00 + Hubert Kaszuba
15:00 100 rocznica urodzin Janiny Sobolewskiej
18:00 ++ z rodzin: Piechurowskich, Lipińskich; Marek Łysik; Ryszard Skonieczny
NIEDZIELA 21.04.2024r.
07:30 + Renata Niezgoda (1. r. śm.)
09:30 ++ Henryk Komorski (18. r. śm.); z rodziny
11:00 ++ Antoni i Elżbieta Aszyk
11:00 O pomyślny przebieg operacji dla Michała
12:30 Za parafian
16:00 ++ Stanisław Trześniak (28. r. śm.); Pola i Edward Bauer (rodzice)
16:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Janusza z okazji urodzin
18:00 + Edward Bogdan Sołonowicz (1. r. śm.)
PONIEDZIAŁEK 22.04.2024r.
07:00 W intencji wiadomej Panu Bogu
07:00 + Teresa Juchniewicz- Bujnicka (miesiąc po śmierci)
09:00 ++ Kazimiera Wiśniewska; Jan, Ewa Wiśniewscy; Jan Jusiel; rodzice obojga stron
18:00 ++ Józef Bartolewski (5. r. śm.); Edyta Bartolewska; Beata Cisk
WTOREK 23.04.2024r.
07:00 + Czesław Zdybel
07:00 + Tadeusz Książek (miesiąc po śmierci)
09:00 Dziękczynna za otrzymane Boże łaski w rodzinach: Bożeny i Zbigniewa; Katarzyny i Radosława; Patrycji i Bartłomieja
10:30 + Kazimierz Iwański
18:00 Dziękczynna za tych, którzy wsparli renowację figury Matki Bożej i krzyża, prosząc o potrzebne łaski dla Nich i Ich rodzin
ŚRODA 24.04.2024r.
07:00 ++ Marian Mickiewicz (8. r. śm.); brat, rodzice, wujostwo, dziadkowie
09:00 W intencji Zuzi z okazji 4. rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia
18:00 + Józef Poliński (miesiąc po śmierci)
18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 25.04.2024r.
07:00 + Czesław Zdybel
09:00 ++ Janina Jurczyk; Marianna Kwiatkowska
18:00 ++ Karol i Franciszka Pieszko (25. r. śm.)
18:00 + Bronisława Macinkiewicz (miesiąc po śmierci)
PIĄTEK 26.04.2024r.
07:00 O potrzebne łaski do zbawienia dla osoby Panu Bogu wiadomej
09:00 + Rafał Lipiński (41. rocznica urodzin ziemskich)
18:00 + Edward Chmielewski (6. r. śm.); Maria Sowińska (6. r. śm.)
18:00 + Janusz Woźniak (11. r. śm.)
SOBOTA 27.04. 2024r.
07:00 + Marianna Goździk; zmarli z obojga stron
09:00 + Zenon Gacek (miesiąc po śmierci)
09:00 ++ Norbert, Katarzyna,Tadeusz
18:00 + Stanisław Maduzia
NIEDZIELA 28.04.2024r.
07:30 + Adam Wilczyński (23. r. śm.); rodzice obu stron
09:30 O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Pauliny i Pawła oraz Artura
11:00 + Aleksandra Nowak (23. r. śm.); Jej rodzice
12:30 Za parafian
16:00 Dziękczynna z okazji urodzin Marcina z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Pani Niepokalanej
18:00 + Małgorzata Łabuszewska
PONIEDZIAŁEK 29.04.2024r.
07:00 + Wioletta Chwyć- Januszkiewicz (4. r. śm.); Piotr Drab (4. r. śm.)
08:00 + Jan Bruski
09:00 ++ Mieczysław, Józefa, Józef; Olimpia i Zenobiusz, Stanisław
18:00 ++ Stanisław Późniak (22. r. śm.); rodzice obojga stron
18:00 + Maryla Okonek
WTOREK 30.04.2024r.
07:00 + Dominik Jarociński
09:00 + Waldemar Andruszkiewicz (miesiąc po śmierci)
18:00 ++ Władysława i Edward Szabelscy; Anna Śniadecka (1. r. śm);z rodziny: Śniadeckich, Prokopowiczów; Krzysztof Stępień; Krzysztof Pińkowski