Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
I KOMUNIA ŚW. 2018
09 - 09
2017

I KOMUNIA ŚW. 2018

Przypominamy, że jeszcze tylko w poniedziałek od 16:00 do 17:30 oraz we wtorek od 19:00 do 20:00 zapisujemy dzieci do I Komunii św.

więcej

archiwum aktualności

Wrzesień 2017

Piątek, 1.09.
7.00 + Anna Głodźko [greg. 1]
7.00 W dniu urodzin Teresy Bobyk o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski
9.00 + Bronisław Dudź (wspomnienie imienin)
18.00 + Wiktor Łaszczyc

Sobota, 2.09.
7.00 + Anna Głodźko [greg. 2]
9.00 + Marianna Gibała (5 roczn. śm.) oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron
18.00 ++ rodzice, + Eugeniusz i Bogumiła

Niedziela, 03.09.
7:30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
9:30 +Jacek Sajko
9:30 Dziękczynna z prośbą o dalsze Błogosławieństwo  i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Mirosława Miszewskich z okazji 35 rocznicy sakramentu małżeństwa
11:00 +Władysław Trojanowski (3 rocz. śmierci), +Weronika, +Wacław
11:00 +Kazimiera (20 rocz. śmierci), Józef (24 rocz. śmierci) Kowalczyk
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Anna Mastyła (20 rocz. śmierci), +Irena Krupa (5 rocz. śmierci)
18:00 +Anna Głodźko [3 greg.]

Poniedziałek 04.09.
7:00 +Anna Głodźko [4 greg.]
7:00 +Piotr Buławka (miesiąc po śmierci)
9:00 +Alfons Maciejewski (z okazji wspomnienia urodzin)
18:00 ++Stefania i Bronisław, ++z rodziny Wozignój, Redosz i Tyburskich

Wtorek, 05.09.
7:00 +Anna Głodźko [5 greg.]
7:00 +Tadeusz Bolesław Suchowstawski (miesiąc po śmierci)
9:00 ++Jan i Emilia Pakuła, ++z rodzin z obu stron
18:00 +Wanda Brzuszczyńska (1 rocz. śmierci)

Środa, 06.09.
7:00 +ks. Bernard Mielcarzewicz (16 miesiąc po śmierci)
7:00 +Czesława Lewandowska (miesiąc po śmierci)
7:00 +Anna Głodźko [6 greg.]
9:00 +Janina Białkowska (2 rocz. śmierci)
18:00 W intencjach składanych w czasie nowenny
18:00 Żywy różaniec

Czwartek, 07.09.
7:00 ++z rodziny Pilarczyk: Stanisława, Wojciech, Józef, Anna, Jan, Helena, Jan, Adam
7:00 +Anna Głodźko [7 greg.]
9:00 +Regina (2 rocz. śmierci), ++rodzice: Michał, Stanisława
18:00 +Maria, +Andrzej, +Jan, ++z rodziny
18:00 +Eugeniusz Kamiński (1 rocz. śmierci)
18:00 W intencji kapłanów pracujących i pochodzących z Parafii

Piątek 08.09.
7:00 +Anna Głodźko [8 greg.]
7:00 +Tomasz Kuczko (miesiąc po pogrzebie)
9:00 +Tekla, +Dominik Musiał, ++rodzice z Obojga stron
18:00 +Łucjan Ossowski (4 rocz. śmierci)
18:00 +Dorota Załoga ,+Kazimierz Szymeczko, ++z rodziny Wójtowiczów

Sobota 09.09.
7:00 +Anna Głodźko [9 greg.]
9:00 W intencji absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego z rocznika 1967
16:00 ślubna: Agnieszka i Sławomir
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała
18:00 +Stanisława Ampuła (25 rocz. śmierci), +Józef Kozimiński (8 rocz. śmierci)

Niedziela 10.09.
7:30 +Anna Głodźko (10 greg.)
9:30 ++Irena i Franciszek Rygulscy, ++Józefa i Stanisław Lipińscy, ++Rodzeństwo
11:00 ++Genowefa, Władysław, Szczepan, Edward Kędziora
12:30 Dziękczynna  za życie, zdrowie, rodzinę, i błogosławieństwo Boże dla Władysława  
w 85. rocznicę urodzin z prośbą o opiekę na dalsze lata dla Jubilata i całej rodziny
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Jadwiga Dorogusz, ++ Jej rodzice i rodzeństwo
18:00 +Krystyna Zapadka, +Michał Łazor (rocznica śmierci),+Grażyna Kowalczyk, ++ z rodziny Klimczak

Poniedziałek 11.09.
7:00 +Antoni Koźmicki
9:00 W intencji ks. Zbigniewa Woźniaka
18:00 +Anna Głodźko (11 greg.)
18:00 +Wanda Wręga, +Bożena Chrystyniak

Wtorek 12.09.
7:00 +Irena Śramkowska, +Marianna Zientara
7:00 +Krystyna Kuba (miesiąc po śmierci)
9:00 +Anna Głodźko (12 greg.)
18:00 +Bronisław Stasiemicz (23 rocz. śmierci),+Zofia Król, +Eugeniusz Stasiemicz,
++Rodzice z obojga stron
18:00 O Boże Błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Kazimiery i Jana Baran

Środa 13.09.
7:00 +Zbigniew Babiński (miesiąc po śmierci)
7:00 +Anna Głodźko (13 greg.)
9:00 O zdrowie, Boże błogosła. w 45. rocznicę sakramentu małżeństwa Wandy i Bogdana Drab
18:00 W intencjach składanych w czasie nowenny
18:00 +Helena Krzyzińska (6 rocz. śmierci), ++Jan i Adam Krzyzińscy

Czwartek 14.09.
7:00 +Janina, +Stanisław, ++ z rodziny z Obojga stron
9:00 +Weronika, +Walenty, ++ Rodzeństwo
18:00 +Anna Głodźko (14 greg.)
18:00 O zdrowie, Boże błogosła. w 21. rocznicę sakramentu małżeństwa Marzeny i Grzegorza

Piątek 15.09.
7:00 +Anna Głodźko (15 greg.)
7:00 Dziękczynna za zdrowie i życie
9:00 +Jerzy Malinowski, ++rodzice z Obojga stron
9:00 O zdrowie, Boże błogosła. w 10. rocznicę sakramentu małżeństwa Sylwii i Adama Przybysz
18:00 +Krystyna Dziuba (8 rocz. śmierci), +Stanisław, +Jarosław Dziuba

Sobota 16.09.
7:00 +Józef Prorok, +Eugeniusz Drąk
7:00 +Zbigniew Banasiński (miesiąc po śmierci)
9:00 +Anna Głodźko (16 greg.)
9:00 +Jan Furdyna
16:00 ślubna: Beata i Mirosław
18:00 ++Bronisław i Klara Kołosowscy,++ z rodziny Kołosowskich i Kondratowicz

NIEDZIELA 17.09.
7:30 ++Maria, Leon, Franciszek Skwierawscy
9:30 ++Wanda (21 rocz. śmierci) i Ryszard (11 rocz. śmierci) Turczynowicze
9:30 +Kazimierz Cybula (12 rocz. śmierci), ++Rodzice z obojga stron
11:00 +Michalina, +Józef Gołdyn, +Maria, +Rozalia Citowicz
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Jacek Bednarczyk
18:00 +Alfreda Barcińska (12 rocz. śmierci), ++ z Rodziny

PONIEDZIAŁEK 18.09.
7:00 +Jacek Chodakowski
7:00 +Ryszard Jadowski (miesiąc po śmierci)
9:00 Dziękczynna za Chrzest św. w 57. rocznicę, oraz za dar uzdrowienia i powrót do życia
9:00 Anna Głodźko (18 greg.)
18:00 W intencjach dziękczynno błagalnych polecanych  Parafialnej Wspólnocie Modlitwy Wstawienniczej
18:00 +Wiesława Dudzińska-Stankiewicz (9 rocz. śmierci)
18:00 +Małgorzata Brzozowska (1 rocz. śmierci)

WTOREK 19.09.
7:00 O zdrowie Boże błogosławieństwo w 36. rocznicę sakramentu małżeństwa Jadwigi i Zbigniewa
7:00 +Anna Głodźko (19 greg.)
9:00 +Małgorzata Zachoszcz (2 rocz. śmierci), +Stanisław Zachoszcz
18:00 +Halina Janina Frisz (miesiąc po śmierci)
18:00 O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Wiktorii i Julii oraz całej rodziny Kałużniak

ŚRODA 20.09.
7:00 +Stefan i Marianna Budni
7:00 +Anna Głodźko (20 greg.)
7:00 +Ryszard Moździarz (miesiąc po śmierci)
9:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Stanisławy
18:00 W intencjach składanych w czasie nowenny

CZWARTEK 14.09.
7:00 +Maria, +Kazimierz, +Maria, +Zygmunt
9:00 +Maria Strauchman
18:00 +Anna Głodźko (21 greg.)
18:00 +Eliza Nawrot (2 rocz. śmierci), +Mieczysław Kępa, +Jacek Kępa
18:00 +Teresa Czajka (3 rocz. śmierci)

PIĄTEK 15.09.
7:00 W intencji znanej Panu Bogu
7:00 +Monika Katarzyna Gacek (miesiąc po śmierci)
7:00 +Anna Głodźko (22 greg.)
9:00 +Piotr Strauchman
18:00 +Zofia Sikora (1 rocz. śmierci), +Edwin Sikora
18:00 +Wanda Kącicka, +Anna Lis

SOBOTA 16.09.
7:00 +Kazimierz Nadziejko (24 rocz. śmierci)
9:00 +Franciszka Knysz
16:00 ślubna: Magdalena i Julian
18:00 +Czesław Kuczyński (14 rocz. śmierci), ++Rodzice: Dioniza i Józef
18:00 +Anna Głodźko (23 greg.)

24.09.
7:30 O Boże błogosławieństwo w 36. rocznicę sakramentu małżeństwa Jolanty i Waldemara Malinowskich
9:30 +Anna Głodźko (24 greg.)
11:00 +Tadeusz Urbaniak (14 rocz. śmierci), ++Aleksandra i Franciszek
11:00 +Jan Kowalczuk (12 rocz. śmierci)
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Wiesław Biedziuk, ++rodzice i rodzeństwo z obojga stron
18:00  ++ z Rodziny Hanus i Koszyk

PONIEDZIAŁEK 25.09.
7:00 ++Eleonora i Jan Korzewnik
7:00 +Anna Głodźko (25 greg.)
9:00 +Władysław Strauchman
18:00 ++ z Rodzin: Baran, Szewczyk i Goławskich
18:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne Łaski dla Roksany i Grzegorza na nowej drodze życia oraz o opiekę Matki Bożej (intencja od Babci).

WTOREK 26.09.
7:00 +Zofia Strauchman
7:00 +Ryszard Załoga (miesiąc po śmierci)
9:00 +Michał Ławryk (20 rocz. śmierci), ++Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron
18:00 +Czesław Sorgowicki,++ rodzice z Obojga stron, ++ bracia Czesław i Stanisław Zawadzccy
18:00 +Anna Głodźko (26 greg.)

ŚRODA 27.09.
7:00 ++ z rodziny Budnych: Władysław, Marianna, Stanisław, Irena, Franciszek, Maria, Marian, Zofia, Tadeusz, Irena, Marta, Władysław
7:00 +Władysław Mazur (miesiąc po śmierci)
9:00 +Mieczysław Berć
9:00 +Anna Głodźko (27 greg.)
18:00 W intencjach składanych w czasie nowenny
18:00 O powołania do stanu duchownego, o Boże Łaski dla kleryków na nowy rok akademicki oraz za wszystkich noszących Cudowny medalik . (Intencja od stow. Cudownego medalika)

CZWARTEK 28.09.
7:00 +Tadeusz, +Julia Kania, +Henryk
7:00 +Bożena Hakuszka (miesiąc po śmierci)
9:00 +Józef Strauchman
9:00 +Anna Głodźko (28 greg.)
18:00 +Roman Pyka, +Helena Pyka, +Edward Bożym
18:00 +Józefa (15 rocz. śmierci), ++Józef i Mieczysław Sepioło

PIĄTEK 29.09.
7:00 +Norbert Mankiewicz
7:00 +Anna Rosinek (miesiąc po śmierci)
7:00 +Maciej Dyrynda (miesiąc po śmierci)
9:00 +Helena Skorb, ++rodzice i rodzeństwo
9:00 +Anna Głodźko (29greg.)
18:00 +Lesław

SOBOTA 30.09.
7:00 ++Janina, Józef, Mirosław Falkowscy, ++ z Parafii
7:00 +Maria Nazarewska (miesiąc po śmierci)
9:00 +Wiesław Malinowski, ++dziadkowe z obu stron
18:00 +Anna Głodźko (30 greg.)

POLECANE STRONY
MEDIA