Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
I KOMUNIA ŚWIĘTA 2019
12 - 02
2019

I KOMUNIA ŚWIĘTA 2019

W najbliższą niedzielę tj. 17 lutego o godz. 11:00 Msza św. inicjacyjna dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Podczas tej Mszy św. zostaną dzieciom pobłogosławione świece. W poniedziałek 18 lutego odbędzie się w kościele spotkanie modlitewne dla rodziców.

więcej

archiwum aktualności

Styczeń 2019

WTOREK 01.01.2018 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
07:30 †Franciszek Lewiński (1 greg.);
09:30 ††Rodzice, †siostra, †brat;
11:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w codzienności i zdrowie dla Haliny;
12:30 Za parafian;
16:00 †Krzysztof Machnik (1 greg.);
18:00 ††Helena i Henryk Mrowińscy;

ŚRODA 02.01.2018
07:00 †Krzysztof Machnik (2 greg.);
09:00 †Franciszek (2 greg.);
18:00 Nowenna;
18:00 Różaniec;

CZWARTEK 03.01.2018
07:00 †Krzysztof Machnik (3 greg.);
07:00 †Franciszek (3 greg.);
07:00 †Genowefa Madoń;
09:00 Za kapłanów;
18:00 ††Helena, Marian, Adam Stalmasińscy, ††Genowefa, Władysław, Czesław Niestojów;

PIĄTEK 04.01.2018
07:00 †Franciszek (4 greg.);
07:00 †Albin Głomski (10 rocz. śmierci);
09:00 †Julian oraz ††rodzice z obojga stron i brat †Jerzy;
18:00 †Krzysztof Machnik (4 greg.);

SOBOTA 05.01.2018
07:00 †Franciszek (5 greg.);
07:00 †Aleksandra Papiewska (1 rocz. śmierci);
09:00 †Krzysztof Machnik (5 greg.);
18:00 †Henryk Prokop (1 rocz. śmierci) oraz ††rodzice z obojga stron;

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 06.01.2019
07:30 ††Za zmarłych polecanych w wypominkach;
09:30 †Ks. kan. Bernard Mielcarzewicz;
11:00 †Agnieszka Marcinkowska (9 rocz. śmierci) oraz ††rodzice z obojga stron;
12:30 O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Dariusza z okazji 30 rocz. sakramentu małżeństwa;
16:00 †Krzysztof Machnik (6 greg.);
18:00 †Franciszek (6 greg.);

PONIEDZIAŁEK 07.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (7 greg.);
07:00 †Mieczysława (4 rocz. śmierci), †z rodzin: Łogożnych i Jonasów;
09:00 †Franciszek (7 greg.);
18:00 Akcja Katolicka;

WTOREK 08.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (8 greg.);
07:00 †Janina Kłyszejko (14 rocz. śmierci), †Michał Kłyszejko, ††z rodziny;
09:00 †Franciszek (8 greg.);
18:00 Rodzice po stracie dziecka;

ŚRODA 09.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (9 greg.);
07:00 †Franciszek (9 greg.);
09:00 †Ludgarda Rozynek (10 rocz. śmierci);
18:00 Nowenna;

CZWARTEK 10.01.2019
07:00 †Ireneusz Wiankowski;
07:00 †Zenon Malinowski i ††rodzice;
09:00 †Franciszek (10 greg.);
18:00 †Krzysztof Machnik (10 greg.);

PIĄTEK 11.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (11 greg.);
07:00 †Edward Kmita;
07:00 †Agnieszka Grzyb (13 rocz. śmierci), ††dziadkowie: Zofia i Józef Grzyb, †Kazimierz Targowicz;
09:00 †Franciszek (11 greg.);
18:00 †Romuald Śnieżko oraz †Wacław, †Wacława i †Zbigniew;

SOBOTA 12.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (12 greg.);
07:00 †Franciszek (12 greg.);
07:00 †Eugenia Wasilewska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Józef Skocz;
18:00 O błogosławieństwo dla Martyny i Julii;

NIEDZIELA 13.01.2019
07:30 †Aniela Kryczko (1 rocz. śmierci) oraz ††Marian i Henryk;
09:30 †Władysław (5 rocz. śmierci), ††Andrzej, Iwona i Marian oraz ††rodzice z obojga stron;
11:00 †Krzysztof Machnik (13 greg.);
12:30 Za parafian (zwłaszcza za dzieci ochrzczone w 2018 r. i ich rodziców);
12:30 O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Dariusza z okazji 30 rocznicy ślubu;
16:00 †Franciszek (13 greg.);
18:00 †Włodzimierz Gotowiec (20 rocz. śmierci), †Monika Brodzińska oraz ††z rodziny Szwinto: Maria, Bolesław, Zygmunt, Władysław;

PONIEDZIAŁEK 14.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (14 greg.);
07:00 †Franciszek (14 greg.);
07:00 †Małgorzata Karmazyn (miesiąc po śmierci);
09:00 †Zofia Maciejewska (wspomnienie urodzin);
18:00 †Janina Cycak (6 rocz. śmierci), ††z rodziny Cycak: Wanda, Bogdan, Ryszard;

WTOREK 15.01.2018
07:00 †Franciszek (15 greg.);
07:00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny Sajko z okazji urodzin;
07:00 †Stanisław Moniak (miesiąc po śmierci);
09:00 †Jerzy Malinowski, ††rodzice z obojga stron;
18:00 †Krzysztof Machnik (15 greg.);

ŚRODA 16.01.2018
07:00 †Krzysztof Machnik (16 greg.);
07:00 †Franciszek (16 greg.);
07:00 †Helena Jasiukiewicz (miesiąc po śmierci);
09:00 †Haniec (tylko nazwisko!);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 17.01.2018
07:00 †Krzysztof Machnik (17 greg.);
07:00 Zofia Gida (miesiąc po śmierci);
09:00 †Franciszek (17 greg.);
09:00 O liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne;
18:00 †Irena Śramkowska (5 rocz. śmierci);

PIĄTEK 18.01.2018
07:00 †Franciszek (18 greg.);
07:00 Dziękczynna za 76 lat życia Anny z prośbą o prowadzenie w Duchu Świętym;
07:00 †Henryk Sikora (miesiąc po śmierci);
09:00 †Jan Łata (10 rocz. śmierci);
18:00 †Krzysztof Machnik (18 greg.);

SOBOTA 19.01.2018
07:00 †Krzysztof Machnik (19 greg.);
07:00 †Franciszek (19 greg.);
07:00 Gertruda Grześkowiak (miesiąc po śmierci);
09:00 Henryk Korpowski;
18:00 † Jerzy Płuciennicki (1 rocz. śmierci) oraz †Waleria Płuciennicka;

NIEDZIELA 20.01.2019
07:30 O błogosławieństwo dla Dominika i Jego rodziny;
09:30 †Franciszek (20 greg.);
11:00 †Adolf Granat, †Regina Wysocka, ††rodzice z obojga stron;
12:30 Za parafian;
16:00 †Bernard Polichleb (1 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;
18:00 †Krzysztof Machnik (20 greg.);

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (21 greg.);
07:00 †Krzysztof Machnik (21 greg.);
07:00 †Franciszek (21 greg.);
09:00 †Teresa Mieszkuć (miesiąc po śmierci);
18:00 ††Ewa i Michał Łuczka, †stryj Jerzy Łuczka oraz †Jerzy Krajnik;
              PWMW;

WTOREK 22.01.2018
07:00 †Franciszek (22 greg.);
07:00 †Adam Wieczorek (miesiąc po śmierci);
07:00 †Bronisława Sawka (miesiąc po śmierci);
08:00 †Stanisława Woronik;
09:00 †Elżbieta (1 rocz. śmierci), †Helena, †Stanisław oraz ††z rodziny;
18:00 †Krzysztof Machnik (22 greg.);

ŚRODA 23.01.2018
07:00 †Krzysztof Machnik (23 greg.);
07:00 †Franciszek (23 greg.);
07:00 †Roman Śliz (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Witalisa i Sebastian Kociszewscy;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 24.01.2018
07:00 †Franciszek (24 greg.);
07:00 †Bogdan Irena (miesiąc po śmierci);
07:00 †Irena Grodecka (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Jadwiga i Marian Orciuch;
09:00 †Maria Jamińska (55 rocz. śmierci) – intencja od p. Zosi;
18:00 †Krzysztof Machnik (24 greg.);

PIĄTEK 25.01.2018
07:00 †Franciszek (25 greg.);
07:00 ††Weronika i Bolesław;
07:00 O łaskę zdrowia dla Pawła;
09:00 ††Lucyna i Marian Szczepaniak, †Tadeusz Jagódka;
18:00 †Krzysztof Machnik (25 greg.);

SOBOTA 26.01.2018
07:00 †Krzysztof Machnik (26 greg.);
07:00 †Franciszek (26 greg.);
07:00 † Zofia Kujawińska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Bronisław (9 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron i ††krewni;
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Antoniny w 70 rocznicę urodzin;

NIEDZIELA 27.01.2019
07:30 †Krzysztof Machnik (27 greg.);
09:30 †Franciszek (27 greg.);
11:00 †Franciszek Osuch oraz ††rodzice z obojga stron;
12:30 Za parafian;
16:00 Cudowny Medalik: O Boże łaski i opiekę Matki Bożej w 2019 r. dla wszystkich członków Apostolatu i ich rodzin oraz dla noszących cudowny medalik;
18:00 ††Jerzy, Helena, Elżbieta, Urszula, Edmund;

PONIEDZIAŁEK 28.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (28 greg.);
07:00 †Franciszek (28 greg.);
09:00 †Czesław Siedlecki;
18:00 †Czesława Sandura (18 rocz. śmierci), ††Józef, Józefa i Helena Sandura;

WTOREK 29.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (29 greg.);
07:00 †Franciszek (29 greg.);
09:00 †Wiesław Malinowski, ††dziadkowie z obojga stron;
18:00 †Roman Lembowicz (20 rocz. śmierci), ††z rodziny z obojga stron;

ŚRODA 30.01.2019
07:00 †Krzysztof Machnik (30 greg.);
09:00 †Franciszek (30 greg.);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 31.01.2019
07:00 ††Stefania i Stanisław Bolechowscy, Stanisław Iłowski;
09:00 ††Helena i Władysław Falkowscy;
18:00 †Józef Dagoń (39 rocz. śmierci), ††zmarli rodzice i siostry.

POLECANE STRONY
MEDIA