Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
25-LECIE KAPŁAŃSTWA
20 - 05
2018

25-LECIE KAPŁAŃSTWA

W przyszłą niedzielę, 27 maja o godz. 12:30 ks. Proboszcz będzie sprawował wraz z ks. Zbigniewem Woźniakiem Mszę św. dziękczynną z okazji 25-lecia kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału w jubileuszowej Eucharystii.

więcej

archiwum aktualności

Maj 2018

WTOREK 1.05.2018
7:00 +Stefan Budny (30 greg.)
7:00 +Barbara Szczęsna
9:00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej dla Pawła z okazji 28 rocznicy urodzin
18:00 +Aurelia Czepik (1 greg.)

ŚRODA 2.05.2018
7:00 +Czesław Czyżewski, +Stanisława, +Henryk
9:00 +Aurelia Czepik (2 greg.)
18:00 NOWENNA
18:00 RÓŻANIEC

CZWARTEK 3.05.2018 UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
7:00 +Józef (13 rocz. śmierci) ,+Julianna, +Wacław, +Helena, ++ siostry i bracia
9:00 +Aurelia Czepik (3 greg.)
12:00 W intencji Ojczyzny
18:00 Za kapłanów

PIĄTEK 4.05.2018
7:00 ++Tadeusz (10 rocz. śmierci) i Bronisława Walczakowie
7:00 +Mieczysław Krasnodębski (od żony , córek i wnuków)
9:00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej dla Waldemara z okazji 61 rocznicy
18:00 +Aurelia Czepik (4greg.)
18:00 +Edward Grębski (6 miesiąc po śmierci)

SOBOTA 5.05.2018
7:00 +Aurelia Czepik (5 greg.)
7:00 +Pietkiewicz Kazimierz (miesiąc po śmierci)
9:00 +Krystyna Fedorowicz (14 rocz. śmierci)
18:00 +Alicja Mikołajun
18:00 +Józefa (7 rocz. śmierci)

6 NIEDZIELA WIELKANOCY 06.05.2018
07:30 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
9:30 +Stanisław Żyjewski ++rodzice z Obojga stron
11:00 +Pelagia Maduzia (11 rocz. śmierci) ++rodzice i rodzeństwo Obojga stron
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Aurelia Czepik (6 greg.)
18:00 +ks. Bernard Mielcarzewicz (2 rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK 07.05.2018
7:00 +Zenon Barciński (6 rocz. śmierci), ++z Rodziny
7:00 +Helena Kiziuk (25 rocz. śmierci), +Kazimierz Kiziuk (62 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron
7:00 +Tadeusz Grudniewski (miesiąc po śmierci)
9:00 +Aurelia Czepik (7 greg.)
18:00 AKCJA KATOLICKA

WTOREK 8.05.2018
7:00 +Edward Śledź (34 rocz. śmierci)
7:00 ++Maria i Wacław Chomej
7:00 +Henryk Magierski (miesiąc po śmierci)
9:00 +Aurelia Czepik (8 greg.)
18:00 Rodzice po stracie dziecka

ŚRODA 9.05.2018
7:00 +Aurelia Czepik (9 greg.)
7:00 +Jerzy,++ rodzice: Adela i Józef
7:00 +Stanisława Pilewska (miesiąc po śmierci)
9:00 +Felicja Skorb, +Jan, ++rodzeństwo
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 10.05.2018
7:00 +Julia Pech (int. od Elżbiety Pistor z rodziną)
7:00 +Halina Burak (5 rocz. śmierci),++rodzice z Obojga stron
9:00 +Aurelia Czepik (10 greg.)
18:00 ++Andrzej i Tadeusz Majewscy

PIĄTEK 11.05.2018
7:00 ++Aleksandra, Klemens, Krzysztof Papiewscy
9:00 ++Emila i Jan Pakuło, ++ z Rodziny
18:00 +Aurelia Czepik (11 greg.)
18:00 O zdrowie dla Weroniki Kutnej

SOBOTA 12.05.2018
7:00 O łaskę zdrowia dla Tomasza w walce z białaczką
9:00 +Aurelia Czepik (12 greg.)
18:00 +Anna Linko (5 rocz. śmierci), ++rodziny
18:00 ++Stefan i Anna, ++Jarosław i Marek

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13.05.2018
07:30 Dziękczynna , o Boże błogosławieństwo dla Iwony z okazji 56 rocznicy urodzin
9:30 +Ludwik Kamiński (7 rocz. śmierci) +Genowefa Wąwoźniak (8 rocz. śmierci), rodzice z Obojga stron
9:30 +Henryk (6 rocz. śmierci)
11:00 +Ireneusz Mazurek (3 rocz. śmierci) +Sylwin Mazurek (25 rocz. śmierci),++ z rodziny Bieniarz: Stanisława, Bolesław, Józef
12:30 W intencji Parafian
16:00 ++Stanisław i Józefa Skibińscy
18:00 +Aurelia Czepik (13 greg.)

PONIEDZIAŁEK 14.05.2018
7:00 +Kinga Jendraszczyk (3 rocz. śmierci)
9:00 +Zofia Maciejewska (wsp. imienin)
9:00 ++Zofia i Włodzimierz Bieliccy
18:00 +Aurelia Czepik (14 greg.)

WTOREK 15.05.2018
7:00 +Urszula Szurma (miesiąc po śmierci)
7:00 +Jarosław Bujnicki (miesiąc po śmierci)
9:00 +Jerzy Malinowski ,++ rodzice z Obojga stron
18:00 +Aurelia Czepik (15 greg.)

ŚRODA 16.05.2018
7:00 +Aurelia Czepik (16 greg.)
7:00 Dziękczynna za kapłanów i wszystkich posługujących w naszej parafii podczas Triduum Paschalnego
9:00 O zdrowie dla Michała i sprawiedliwe dla Leokadii wyroki sędziów i Ducha Świętego dla nich
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 17.05.2018
7:00 W intencji kapłanów
7:00 ++Rodzice, ++Teściowie, ++Rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące
9:00 O zdrowie dla Jana, Mirosławy, Haliny i Anny
17:00 BIERZMOWANIE
17:00 +Aurelia Czepik (17 greg.)

PIĄTEK 18.05.2018
7:00 +Anna Kłos (miesiąc po śmierci)
9:00 +Brunon Młyński (29rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron
18:00 +Aurelia Czepik (18 greg.)

SOBOTA 19.05.2018
7:00 +Poźniak Stanisław (17 rocz. śmierci),++Rodzice Obojga stron
9:00 +Aurelia Czepik (19 greg.)
9:00 +Krystyna Brzezińska (1 rocz. śmierci)
18:00 +Lesław Wełk, ++rodzice z Obojga stron, ++Jan, Marianna, Mariola
18:00 +Franciszek Porucznik (5 rocz. śmierci),+Edward Prokop (13 rocz. śmierci), ++rodzice i rodzeństwo z Obojga stron

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 20.05.2018
07:30 ++Jadwiga i Sławomir Mielcarek
9:30 +Ryszard Miska ++Zofia, Franciszek i Jan Bolechowscy
11:00 +Gołbowicz Roman (26 rocz. śmierci) +Stanisława, ++ Rodzice z Obojga stron
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Józef Rudnik (7 rocz. śmierci), ++Rodzice z Obojga stron, ++dziadkowie z Obojga stron
18:00 +Aurelia Czepik (20 greg.)

PONIEDZIAŁEK 21.05.2018
7:00 +Aurelia Czepik (21 greg.)
7:00 +Stanisław Dziekiewicz (1 rocz. śmierci)
9:00 +Helena Gratys
9:00 Z okazji imienin Danieli
18:00 PWMW

WTOREK 22.05.2018
7:00 + Jadwiga Romaszewska (10 rocz. śmierci)
7:00 ++Czesław (1 rocz. śmierci) i Anna (12 rocz. śmierci) Nowakowie
7:00 +Jadwiga Targowska (miesiąc po śmierci)
9:00 +Mirosław Rzepka (5 rocz. śmierci), ++rodzice i rodzeństwo z rodziny Tytus
18:00 +Aurelia Czepik (22 greg.)

ŚRODA 23.05.2018
7:00 +ks. Mieczysław
7:00 +Bronisław Mazurek (13 rocz. śmierci)
7:00 +Antoni Szczuko (miesiąc po śmierci)
9:00 +Aurelia Czepik (23 greg.)
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 24.05.2018
7:00 ++ z rodziny Łasasz
7:00 ++Jadwiga i Feliks Kuchniak
9:00 O Boże błogosławieństwo dla rodziców z okazji urodzin Ireny i Henryka oraz dla cioci Jadwigi
18:00 +Aurelia Czepik (24 greg.)

PIĄTEK 25.05.2018
7:00 ++Franciszek, Elżbieta i Dominik
9:00 +Kazimierz Druto (5 rocz. śmierci)
18:00 +Aurelia Czepik (25 greg.)
18:00 +Krystyna Pszczel (8 rocz. śmierci), ++ z Rodziny

SOBOTA 26.05.2018
7:00 +Włodzimierz (20 rocz. śmierci)
9:00 +Aurelia Czepik (26 greg.)
18:00 +mama Zofia Krupska (w dniu matki)
18:00 +Stanisława Purlis (3 rocz. śmierci),+Franciszek Purlis (10 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 27.05.2018
07:30 +Zdzisława(8 rocz. śmierci), +Józef (25 rocz. śmierci),++ z Rodziny
9:30 +Waleria Gajda (27 rocz. śmierci),++ z rodziny Gajdów i Filipkowskich
11:00 +Paulina Dąbrowska (3 rocz. śmierci) +Michał Dąbrowski, +Kazimierz Małoczko
11:00 W intencji dzieci które rok temu przystąpiły do Eucharystii
12:30 W intencji Parafian
12:30 Msza św. z okazji 25 rocznicy święceń ks. Jacka Lewińskiego i ks. Zbigniewa Woźniaka
16:00 +Aurelia Czepik (27 greg.)
18:00 CUDOWNY MEDALIK O Światło Ducha Świętego dla dzieci pierwszokomunijnych, rocznicowych i wszystkich noszących cudowny medalik

PONIEDZIAŁEK 28.05.2018
7:00 +Zofia Król (11 rocz. śmierci),++Eugeniusz i Bronisław Stasiewicz,++ rodzice z Obojga stron
7:00 ++Teresa i Marian Waśkiel
9:00 +Zygmunt Okuniewicz (26 rocz. śmierci), ++ z rodziny Staszewskich i Okuniewiczów
18:00 +Aurelia Czepik (28 greg.)

WTOREK 29.05.2018
7:00 + Piotr Graczyk
7:00 +Iwona Kuleszo (miesiąc po śmierci)
9:00 ++Teresa i Stefan Maczkowscy
18:00 +Aurelia Czepik (29 greg.)

ŚRODA 30.05.2018
7:00 +Aurelia Czepik (30 greg.)
7:00 +Zygmunt Mirosławski
9:00 +Wiesław Malinowski, ++dziadkowie z Obojga stron
18:00 NOWENNA

UROCZYSTOŚĆ CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ 31.05.2018
7:30 +Zdzisław Płóciennik (1 rocz. śmierci)
9:30 +Irena Bejnarowicz
12:30 Za Parafian
16:00 ++Stanisław i Janina Kuzioła
18:00 ++ z rodziny Kwaśniewskich: Anna (26 rocz. śmierci) Stanisław (73 rocz. śmierci)

POLECANE STRONY
MEDIA