Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
RORATY 2019
07 - 12
2019

RORATY 2019

W okresie Adwentu zapraszamy wszystkich wiernych: dorosłych, dzieci i młodzież na Roraty. Msza św. Roratnia w naszej parafii tradycyjnie o godz. 6:00. Zachęcamy do zabierania ze sobą lampionów.

więcej

archiwum aktualności

Listopad 2019

PIĄTEK 1.11.2019.
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
07:30 +ks. kanonik Barnard Mielcarzewicz
09:00 +Stanisława Jastrzębska, +Cecylia Jastrzębska
11:00 W Intencji Parafian
16:00 ++Wanda i Franciszek Kaczyńscy
18:00 ++Artur, Irena, Józefa i Tadeusz

SOBOTA 2.11.2019.
07:00 ++Helena i Jan Skindel, +Zenobia Jankun, +Anna Kuczyńska, +Bronisław Polkowski
09:00 ++Zofia i Alfons Maciejewscy, ++rodziny z Obojga stron
18:00 ++Irena i Franciszek Rygulscy, ++Józefa i Stanisław Lipińscy, ++Rodzeństwo

NIEDZIELA 3.11.2019.
07:30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
9:30 +Helena Żukowska (24 rocz. śmierci)
11:00 +Kubas Władysław (2 rocz. śmierci)
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Stanisław (25 rocz. śmieci), Elżbieta, Bernard, Jan, Janina Niedźwieccy,
++Antoni i Halina Niedźwieccy
18:00 ++Stanisław, Lucyna, Ludwika (k) Turlińscy, ++Rodzice i Rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK 4.11.2019.
07:00 W intencji znanej Bogu
09:00 +Jan Jabłoński (3 rocz. śmierci), +Anna Bławat (7 rocz. śmierci)
18:00 +Krzysztof Bujwid (miesiąc po śmierci)

WTOREK 5.11.2019.
07:00 +Helena Cymerman (1 rocz. śmierci)
07:00 +Stefania Wawrzonkowska
09:00 +Jan, ++z rodziny
18:00 +Ludwik Pukajło (25 rocz. śmierci)

ŚRODA 6.11.2019.
07:00 ++Irena, Witold, Konrad Specius
07:00 +Bożena Kaczmarek (miesiąc po śmierci)
09:00 ++rodzice: Wanda i Bolesław Sadowniczyk, ++ z Rodziny
18:00 RÓŻANIEC O Boże błogosławieństwo opiekę MB dla Róż różańcowych i ich rodzin oraz za zmarłych członków ŻR (int. od róży bł. ks. Władysława Bukowińskiego)

CZWARTEK 7.11.2019.
7:00 O Boże błog. dla Tomasza z okazji 47 rocznicy urodzin
09:00 Za kapłanów
18:00 +Stanisław Grygorowicz (24 rocz. śmierci)

PIĄTEK 8.11.2019.
07:30 +Janusz Brociek (1 rocz. śmierci), ++rodzice: Anna i Bolesław Kuźma
oraz Anna i Bolesław Brociek
09:00 ++ z rodziny Wojtowicz: Stanisława, Józef, Tadeusz, +Stanisław Leśniewski, ++Rodzice
18:00 +Kazimierz Dobrosielski, ++Zofia i Konstanty Jabłońscy
18:00 +Bogusław Ligaszewski

SOBOTA 9.11.2019.
07:00 O zdrowie i Boże błog. dla Beaty i Tomasza
09:00 +Anna Pasut
18:00 W intencji Joli z okazji 35 lat abstynencji
18:00 +Dobysz Marcin (7 miesiąc po śmierci), ++ z rodziny Popko

NIEDZIELA 10.11.2019.
07:30 ++ z rodziny: Szastków i Rędziów
09:30 +Stanisława Gołubowicz (10 rocz. śmierci), ++ z rodziny: Gołubowicz i Obuchowskich
11:00 ++ z rodziny Żyjewskich i Dunajskich
12:30 O Boże Błogosławieństwo dla Barbary i Artura z okazji 17 rocznicy sakramentu małżeństwa
12:30 ks. Jan Lis (40 rocz. śmierci)
16:00 +Jan Ryszkiel, ++ z Rodziny
18:00 ++Bazylii i Andrzej Leoniak, ++ z rodziny Kochanowskich

PONIEDZIAŁEK 11.11.2019.
07:00 +Karol Jaworski (40 rocz. śmierci), ++Waldemar, Jan, Wanda, ++ z Rodziny
09:00 +Leokadia, ++ z rodzin Gawdzis i Wachuda
12:00 W intencji Ojczyzny. Wspomnienie zmarłego harcmistrza Marcina Wielochowskiego (16 rocz. śmierci) kwatermistrza ZHP w Szczecinku
18:00 +Jan Sajko, ++Rodzice

WTOREK 12.11.2019.
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z okazji 24 rocznicy urodzin, o dary Ducha św. i opiekę NMP
09:00 +Marian Dominik (2 rocz. śmierci)
18:00 Rodzice po stracie dziecka

ŚRODA 13.11.2019.
07:00 ++Katarzyna, Anna, Zygmunt, Adolf
07:00 +Witold Mroczkowski (miesiąc po śmierci)
09:00 +Kazimierz Osowski (19 rocz. śmierci) (int. od żony z córkami)
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 14.11.2019.
07:00 ++Józef i Halina Smukowscy, +Arkadiusz Smukowski, +Leokadia Liebrecht
07:00 +Marian Konopiński (miesiąc po śmierci)
09:00 ++rodzice: Walenty i Weronika, ++Rodzeństwo
18:00 +Helena Kapica

PIĄTEK 15.11.2019.
07:30 +Tomasz Liziński (1 rocz. śmierci)
09:00 +Jerzy Malinowski, ++rodzice z Obojga stron
18:00 +Marian Kubicki (11 rocz. śmierci)
18:00 ++Jan i Krzysztof, +++ z rodziny: Błaszczaków i Kurków

SOBOTA 16.11.2019.
07:00 +Marian Głogowski, ++Piotr i Józefa Litwin,
07:00 +Danuta Podskarbis (miesiąc po śmierci)
09:00 ks. Roman Śledź z okazji imienin
18:00 +Korzeniowska Genowefa (15 rocz. śmierci), ++Irena i Michał
18:00 +Józef Sławiński

NIEDZIELA 17.11.2019.
07:30 +Janina Niwińska (32 rocz. śmierci)
09:30 +Monika Machajewska (22 rocz. śmierci)
11:00 +Kazimierz Kłyk (24 rocz. śmierci) +Urszula Kander (8 rocz. śmierci)
12:30 Za Parafian
16:00  +Władysław Leszczyński (10 rocz. śmierci)
18:00 +Janina Krawiec (6 rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK 18.11.2019.
07:00 +Leokadia Hawryszczak
07:00 +Gabriela Blezień (miesiąc po śmierci)
09:00 Dziękczynno błagalna za 80 lat życia Zofii Kurzydłowskiej
18:00 PWMW
18:00 +Halina Miechowiecka (1 rocz. śmierci), ++Rodzice z Obojga stron

WTOREK 19.11.2019.
07:00 + Tomasz Kalwat, ++Wiktoria i Stefan Babiak, +ks. Teodor Grzegórski
09:00 +Wincenty Rapiejko (26 rocz. śmierci) +Janina Rapiejko (16 rocz. śmierci)
18:00 +Bogdan Górczewski (20 rocz. śmierci), +Danuta Krasnopolska (1 rocz. śmierci)

ŚRODA 20.11.2019.
07:00 +Regina
07:00 +Bogumiła Załucka (miesiąc po śmierci)
09:00 O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi z okazji urodzin
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 21.11.2019.
07:00 +Janusz Brzeziński (wspomnienie imienin)
07:00 +Bogusław Dziennik (miesiąc po śmierci)
09:00 +Stanisław Mazurkiewicz (31 rocz. śmierci), ++rodzeństwo i rodzice z Obojga stron
18:00 +Irena Polińska (11 rocz. śmierci)

PIĄTEK 22.11.2019.
07:00 Dziękczynna za otrzymane łaski dla Joanny z prośbą o dalsze błogosławieństwo i Łaski
09:00 ++Irena i Wacław Piaseccy, ++ z rodzin z Obojga stron
18:00 +Stanisław (28 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron
18:00 +Kazimierz, ++ z rodziny

SOBOTA 23.11.2019.
07:00 +ks. prałat Marian Błaszczak
09:00 +Czesław Siedlecki (5 rocz. śmierci)
18:00 +Stanisław Suchecki (30 rocz. śmierci)
18:00 40-lecie matury
18:00 Dziękczynna za 80 lat życia Zofii, o dalsze błogosławieństwo i łask

NIEDZIELA 24.11.2019.
07:30 +Wanda Koszowska (1 rocz. śmierci)
09:30 +Stanisław Krawczyk,++ rodzice z Obojga stron
11:00 +Stanisław Żukowski (17 rocz. śmierci)
12:30 Za Parafian
12:30 AKCJA KATOLICKA
16:00 +Stanisław Karpiński (14 rocz. śmierci), +Marianna Olejniczak (17 rocz. śmierci),
++z Rodziny
18:00 ++Agnieszka (38 rocz. śmierci) i Jan Mielech, ++Jan, Aniela, Katarzyna, Helena, ++dziadkowie i babcie

PONIEDZIAŁEK 25.11.2019.
07:00 O łaskę wiary dla Poli Kasprzak
07:00 +Maria Rutkowska (miesiąc po śmierci)
09:00 +Ryszard Ochnik (4 rocz. śmierci)
18:00 ++z rodziny Malinowskich: Janina, Eugenia, Mirosław, +Marek Kiljan

WTOREK 26.11.2019.
07:00 ++Maria i Kazimierz, +Maria, +Zygmunt, +Teresa
07:00 +Włodzimierz Karepin (miesiąc po śmierci)
09:00 +Jadwiga Mulica (2 rocz. śmierci)
18:00 ++rodzice: Jan i Janina

ŚRODA 27.11.2019.
07:00 ++Zofia i Włodzimierz Bieliccy
07:00 +Dubowska Janina (miesiąc po śmierci)
09:00 CUDOWNY MEDALIK
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 28.11.2019.
07:00 +Wacława Kozak
07:00 +Halina Mróz (miesiąc po śmierci)
09:00 +Tadeusz Łasocha (1 rocz. śmierci)
18:00 +Kazimierz Chmiel (25 rocz. śmierci)

PIĄTEK 29.11.2019.
07:00 ++Agnieszka, Jan Necel, ++rodzice z Obojga stron
09:00 +Daniela Dackiewicz
18:00 O Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z okazji imienin
18:00 ++Stanisława i Piotr Dyląg

SOBOTA 30.11.2019.
07:00 ++Andrzej, Jarosław, Piotr
09:00 +Wiesław Malinowski , ++dziadkowie z Obojga stron
18:00 ++Władysław i Marian Witkowscy
18:00 +Andrzej Prokopowicz

POLECANE STRONY
MEDIA