Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
RORATY 2018
08 - 12
2018

RORATY 2018

W okresie Adwentu zapraszamy wszystkich wiernych: dorosłych, dzieci i młodzież na Roraty. Msza św. Roratnia w naszej parafii tradycyjnie o godz. 6:00. Zachęcamy do zabierania ze sobą lampionów.

więcej

archiwum aktualności

Listopad 2018

CZWARTEK 01.11.2018 (UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH)
07:30 †Ks. Bernard Mielcarzewicz;
09:30 †O łaskę życia wiecznego dla Artura, Ireny, Józefy i Tadeusza;
11:00 ††Rodzice: Janina i Włodzimierz Linnik;
16:00 †Ludgarda Rozynek (1 greg.);
18:00 Za Kapłanów;

PIĄTEK 02.11.2018 (WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH)
07:00 †Ludgarda Rozynek (2 greg.)
07:00 ††Magdalena, Anna, Jan Czynszak, ††Janina, Michał Kłyszejko, ††z rodziny;
09:00 ††Zofia, Alfons Maciejewscy, ††z rodziny z obojga stron;
18:00 ††Wanda i Franciszek Kaczyńscy;
18:00 †Jan Jabłoński, †Anna, ††z rodziny z obojga stron stron;

SOBOTA 03.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (3 greg.);
07:00 †Tadeusz Rakuz (miesiąc po śmierci);
07:00 †Krystyna Ziółkowska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Wacław Zdanowicz, ††z rodziny Gawdzis i Zdanowicz;
18:00 †Józef Weremko (10 rocz. śmierci), ††rodzice i rodzeństwo z obojga stron;
18:00 †Jacek Bednarczyk;

NIEDZIELA 04.11.2018
07:30 ††Za zmarłych, których polecaliśmy w wypominkach;
09:30 †Ludgarda Rozynek (4 greg.);
11:00 †Stanisław Grygorowicz (23 rocz. śmierci) oraz ††rodzice i rodzeństwo;
12:30 Za parafian;
16:00 †Piotr Kaługa (5 rocz. śmierci) i †Joanna (7 rocz. śmierci);
18:00 †Władysław Kubas (1 rocz. śmierci);

PONIEDZIAŁEK 05.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (5 greg.);
07:00 †Lucjan Bobrowski (1 rocz. śmierci);
07:00 †Tadeusz Puzio (miesiąc po śmierci)
09:00 †Józef Mosiewicz;
18:00 AKCJA KATOLICKA;

WTOREK 06.11.2018
07:00 † Ks. Bernard Mielacarzewicz;
07:00 ††Rodzice: Anna i Leon Ziółkowscy, ††z rodziny;
09:00 †Helena Dmitruk (1 rocz. śmierci), †Antoni Dmitruk, ††Jan i Katarzyna Filipiak;
18:00 †Ludgarda Rozynek (6 greg.);

ŚRODA 07.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (7 greg.);
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Tomasza;
09:00 †Marian, ††z rodzin: Witkowskich i Jachura;
18:00 NOWENNA;
18:00 RÓŻANIEC (†Wanda Gajewska i ††zmarli członkowie Żywego Różańca);

CZWARTEK 08.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (8 greg.);
07:00 †Kazimierz Kuciapski (1 rocz. śmierci);
09:00 †Stanisława Jastrzębska oraz †Czesława Jastrzębska;
18:00 †Władysław, †Marian oraz ††z ich rodzin;

PIĄTEK 09.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (9 greg.)
07:00 †Janusz Waszkowski (5 rocz. śmierci);
09:00 †Anna Pasut;
18:00 †Edward Grębski (1 rocz. śmierci);
18:00 ††Adela i Tadeusz Trumińscy, ††z rodziny;

SOBOTA 10.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (10 greg.);
07:00 †Brygida Kolendo (miesiąc po śmierci);
09:00 Andrzej: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej;
18:00 †Janina Skarbowska;
18:00 †Teresa Lewandowka;

NIEDZIELA 11.11.2018 (Święto Niepodległości)
07:30 †Ludgarda Rozynek (11 greg.);
09:30 †Stanisława Gołubowicz (9 rocz. śmierci), †Roman, ††rodzice z obojga stron;
09:30 W intencji księdza Marcina Kościńskiego (imieniny);
11:00 ZA OJCZYZNĘ;
11:00 †Marcin Wielochowski – kwatermistrz Hufca ZHP Szczecinek (15 rocz. śmierci);
12:30 Za parafian;
16:00 †Jan Ryszkiel (42 rocz. śmierci), ††z rodziny;
18:00 †Jan Sajko, ††rodzice;

PONIEDZIAŁEK 12.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (12 greg.);
07:00 †Jan Lula (miesiąc po śmierci);
07:00 †Weronika Prorok (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Stanisława, Józef, Tadeusz Wójtowicz, ††Stanisław Leśniewski i jego rodzice;
18:00 †Genowefa Korzeniowska (15 rocz. śmierci), ††Irena i Michał;

WTOREK 13.11.2018
07:00 † Ludgarda Rozynek (13 greg.);
07:00 †Marianna Wojtaszek (miesiąc po śmierci);
09:00 †Kazimierz Osowski (18 rocz. śmierci) – intencja od żony i dzieci;
18:00 †Rodzice po stracie;

ŚRODA 14.11.2018
07:00 †Helena Kapica;
09:00 †Ludgarda Rozynek (14 greg.);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 15.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (15 greg.);
09:00 †Jerzy Malinowski (7 rocz. śmierci);
18:00 †Marian Kubicki;

PIĄTEK 16.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (16 greg.)
07:00 †Krystyna Porwich (miesiąc po śmierci);
09:00 †Józef Sławiński – intencja od siostry;
18:00 †Jerzy Bilski (1 rocz. śmierci);
18:00 †Emilia Borodziuk;

SOBOTA 17.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (17 greg.);
07:00 †Piotr Mielnik (od uczestników pogrzebu), ††Stefania i Piotr Mielnik;
09:00 †Antoni Zawadzki (50 rocz. śmierci), ††z rodziny: Zawadzkich, Romańczuk, Kozakiewicz i Sionko;
18:00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Maryi w życiu kapłańskim dla ks. Romana Śledzia z okazji urodzin i imienin;

NIEDZIELA 18.11.2018
07:30 †Ludgarda Rozynek (18 greg.);
09:30 †Monika Machajewska (21 rocz. śmierci);
11:00 †Janina Niwińska (31 rocz. śmierci);
11:00 O Boże błogosławieństwa dla Mateusza Szuberta z okazji 18 urodzin;
12:30 Za parafian;
16:00 †Kazimierz Kłyk ( 23 rocz. śmierci), †Urszula Kander (7 rocz. śmierci);
18:00 †Leokadia Hawryszczak;

PONIEDZIAŁEK 19.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (19 greg.);
07:00 †Genowefa Liszewska (wspomnienie urodzin);
09:00 †Jadwiga Kuźmin (9 rocz. śmierci), ††z rodziny;
18:00 PWMN;

WTOREK 20.11.2018
07:00 † Ludgarda Rozynek (20 greg.);
07:00 †Helena Ulewicz (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Leokadia i Zdzisław Wachuda, ††z rodziny obojga stron;
18:00 †Irena (10 rocz. śmierci), ††Anna i Antoni;

ŚRODA 21.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (21 greg.);
07:00 †Marianna Pomaska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Antoni Emert (w rocznicę śmierci);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 22.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (22 greg.);
07:00 †Janina Rzepka (miesiąc po śmierci);
09:00 †Stanisław Niedźwiecki oraz jego ††rodzice i rodzeństwo;
18:00 †Stanisław (27 rocz. śmierci);

PIĄTEK 23.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (23 greg.)
07:00 †Stanisław Mazurkiewicz (30 rocz. śmierci), ††rodzice i rodzeństwo z obojga stron;
09:00 †Marian Dominik, ††rodzice z obojga stron;
18:00 †Ryszard Ochnik (3 rocz. śmierci);
18:00 †Bogdan Górczewski (19 rocz. śmierci);

SOBOTA 24.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (24 greg.);
09:00 ††Urszula i Krystyna;
09:00 †Stanisław Krawczyk, ††rodzice z obojga stron;
18:00 †Regina, †Genowefa, †Stanisław;
18:00 †Stanisława Łabęcka (1 rocz. śmierci);

NIEDZIELA 25.11.2018: (UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA)
07:30 †Ludgarda Rozynek (25 greg.);
09:30 †Stanisław Żukowski (16 rocz. śmierci);
11:00 †Bronisława Wąsowicz (4 rocz. śmierci);
12:30 Za parafian;
16:00 †Marianna Olejniczak (16 rocz. śmierci), †Stanisław Karpiński (13 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;
18:00 †Franciszek Kowalski (2 rocz. śmierci);

PONIEDZIAŁEK 26.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (26 greg.);
07:00 †Barbara Szymberska (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Rodzice i rodzeństwo p. Mielech;
18:00 †Jan Osipowicz (10 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;

WTOREK 27.11.2018
07:00 † Ludgarda Rozynek (27 greg.);
07:00 †Jan Pawlak (miesiąc po śmierci);
09:00 †Zdzisław Zaborowski, ††rodzice z obojga stron;
18:00 Dziękczynna z okazji 30-lecia założenia apostolatu Cudownego Medalika w naszej parafii. Dziękujemy za otrzymane łaski Boże, opiekę Matki Bożej i prosimy o dalszą opiekę dla wszystkich noszących Cudowny Medalik;

ŚRODA 28.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (28 greg.);
07:00 †Bolesław Protas (miesiąc po śmierci);
09:00 †mama Gertruda (wspomnienie 100 urodzin);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 29.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (29 greg.);
09:00 †Agnieszka Necel (15 rocz. śmierci);
18:00 †Daniela Dackiewicz (4 rocz. śmierci);

PIĄTEK 30.11.2018
07:00 †Ludgarda Rozynek (30 greg.)
09:00 †Wiesław Malinowski (11 rocz. śmierci);
18:00 †Władysław (1 rocz. śmierci);
18:00 W intencji Andrzeja Karkoszki z okazji imienin.

 

 

POLECANE STRONY
MEDIA