Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
EWANGELIA Z DNIA w TV Gawex CODZIENNIE
30 - 03
2020

EWANGELIA Z DNIA w TV Gawex CODZIENNIE

W TV Gawex, od poniedziałku do soboty, z poszczególnych parafii naszego miasta Ewangelia z Mszy św. danego dnia z komentarzem. Godziny emisji: 17:30; 20:15; 21:45 oraz powtórka o godz. 9:15 następnego dnia. Po emisji materiał jest dostępny na stronie TV Gawex. Zapraszamy!

więcej

archiwum aktualności

Kwiecień 2020

ŚRODA 1.04.2020.
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Alicji i rozwiązanie trudnych spraw
09:00 ++Jadwiga i Marian Orciuch
18:00 NOWENNA
18:00 ŻYWY RÓŻANIEC O błogosławieństwo boże dla świata ustanie choroby , opiekę wstawiennictwo Maryi ( int. od róży bł. ks. Władysława Bukowińskiego)

CZWARTEK 2.04.2020.
07:00 +Stefan Frątczak (miesiąc po śmierci)
09:00 Za kapłanów
18:00 O błogosławieństwo Boże dla Aliny z okazji urodzin

PIĄTEK 3.04.2020.
07:00 +Jadwiga Porucznik (miesiąc po śmierci)
09:00 ++Eugenia i Józef Obłękowscy
18:00 +Jan Teśka ( 1 rocz. śmierci)

SOBOTA 4.04.2020.
07:00 +Marianna Budna (9 rocz. śmierci)
07:00 +Piotr Matusiak (miesiąc po śmierci)
09:00 +Zofia Krupska (17 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron
18:00 +Kamila Leszczyńska, ++Andrzej i Jerzy Sielscy, +Leon Lenz, +Irena Markowska

NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ 5.04.2020.
07:30 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach
09:30 +Dobysz Marcin (1 rocz. śmierci), +Andrzej Popko (30 rocz. śmierci), ++Scholastyka i Bolesław Popko
11:00 ++ z rodziny Janiszewskich : Marian, Antonina, Bolesław, ++Bohdan i Grzegorz Rodziewicz
12:30 +Janina Harasym (1 rocz. śmierci), ++ z rodziny Harasym i Szcześniak
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Stefan (12 rocz. śmierci), ++ z rodziny: Wojciechowskich, Tchórzewskich, Cisów, Jarosz
18:00 +Danuta Parulska (21 rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK 6.04.2020.
07:00 +Beata Gajek (od chrzestnego z rodziną)
09:00 +Magierski Henryk (2 rocz. śmierci)
18:00 AKCJA KATOLICKA

WTOREK 7.04.2020.
07:00 +Beata Gajek (od Mariusza z rodziną)
09:00 ++Maria i Jerzy Majewscy, ++Maria i Antoni Mantur
18:00 +Anna Segień

ŚRODA 8.04.2020.
07:00 ++rodzice: Franciszek i Łucja Kwiatkowscy, ++teściowie: Jan i Anna Madej,
++ z rodzin Obojga stron
09:00 +Antoni Popławski
18:00 NOWENNA

WIELKI CZWARTEK 9.04.2020.
19:00 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ 10.04.2020.
19:00 LITURGIA NA CZEŚĆ MĘKI PAŃSKIEJ

WIGILIA PASCHALNA 11.04.2020.
20:30 WIGILIA PASCHALNA

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12.04.2020.
06:00 ++ z rodziny: Hołownia: Tadeusz, Edward, Wiesława
09:30 +ks. Kan. Bernard Mielcarzewicz
11:00 ++Eugeniusz, Marta, Wojciech, Jan, Zofia, Bronisław
12:30 W intencji Parafian
16:00 ++rodzice: Bronisława i Wacław Jaworscy, ++ rodzice z Obojga stron
18:00 +Eugeniusz Maciejewski (15 rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 13.04.2020.
07:30 +Adela Trumińska, ++ z Rodziny
09:30 +Stanisław Trześniak (24 rocz. śmierci), ++rodzice: Pola i Edward Bauer
11:00 Dziękczynna za 48 lat małżeństwa za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Józef Piecewicz, ++Rodzice i Rodzeństwo
18:00 ++Wanda i Bronisław Drzewiecy

WTOREK 14.04.2020.
07:00 +Antoni, +ks. Mieczysław Ostrouch
09:00 ++z rodziny Bejnarowicz: Rufina, Wacław, Urszula, Donat, Helena
18:00 Rodzice po stracie dziecka

ŚRODA 15.04.2020.
07:00 ++Janina, Stanisława i Edward Dubrawcy
07:00 +Irena Grochowalska (miesiąc po śmierci)
09:00 +Jerzy Malinowski, ++ rodzice z Obojga stron
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 16.04.2020.
07:00 +Danuta Wierzbicka(miesiąc po śmierci)
07:00 +Wacław Maczański (miesiąc po śmierci)
09:00 ++Eleonora i Jan Rutkowscy
18:00 ++Sabina i Jan

PIĄTEK 17.04.2020.
07:00 +Kazimiera Siedlecka (miesiąc po śmierci)
09:00 ++Helena i Czesław Dobrenko
18:00 +Henryk Komorski (14 rocz. śmierci)

SOBOTA 18.04.2020.
07:00 +Kiziuk Helena (27 rocz. śmierci), +Kiziuk Kazimierz (64 rocz. śmierci)
07:00 +Marek Kopeć (miesiąc po śmierci)
09:00 +Krzysztof Bratkowski (10 rocz. śmierci)
18:00 ++rodzice: Anna i Czesław Głoćko (oboje 6 rocz. śmierci)
18:00 +Teresa Ziółkowska

NIEDZIELA 19.04.2020.
07:30 O Boże błogosławieństwo dla Wiesławy i Stanisława z okazji 5 rocznicy ślubu
09:30 +Zdzisław Klepczarek (22 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron
11:00 +Stanisława Grześ (41 rocz. śmierci)
12:30 W intencji Parafian
16:00 ++z rodziny Żak: Władysław, Anastazja, Wojciech
18:00 +Jadwiga Drab (5 rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK 20.04.2020.
07:00 ++ Rodzice: Jadwiga Targowska (2 rocz. śmierci) i Stanisław Targowski (20 rocz. śmierci)
07:00 +Irena Burdziej (miesiąc po śmierci)
09:00 O Boże błogosławieństwo dla Kingi z okazji 28 rocznicy urodzin
18:00 PWMW

WTOREK 21.04.2020.
07:00 +Lucyna Łysko (8 rocz. śmierci)
07:00 +Kazimierz Pestka (miesiąc po śmierci)
09:00 O Boże błogosławieństwo dla Marii z okazji urodzin
18:00 +Józef Bartolewski (1 rocz. śmierci), +Edyta Bartolewska, +Beata Ciosk

ŚRODA 22.04.2020.
07:00 +Jerzy Fijałkowski
09:00 +Henryk Popko
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 23.04.2020.
07:00 ++Wojciech, Jan, Marta, Eugeniusz
07:00 +Zdzisława Krawczyk (miesiąc po śmierci)
09:00 +Jerzy Malinowski (wsp. imienin)
18:00 +Leonarda Pawlukojć (1 rocz. śmierci), +Józef Pawlukojć

PIĄTEK 24.04.2020.
07:00 +Roman Wiatrowski (11 rocz. śmierci)
09:00 Dziękczynna za dar chrztu z prośbą o życie wieczne dla chrzestnych Heleny i Czesława
18:00 +Sokołowski Henryk (13 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron, ++Bracia
18:00 ++Kazimiera, Ewa, Jan Wiśniewscy, +Jan Kisiel, ++rodzice z Obojga stron

SOBOTA 25.04.2020.
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Krystyny Komisarczyk z okazji 80 rocznicy urodzin. Intencja dziękczynna prośbą o potrzebne Łaski dla całej rodziny.
09:00 +Jadwiga i Józef Michalak ++Rodzeństwo
18:00+Edward Chmielewski (2 rocz. śmierci), +Maria Sowińska (2 rocz. śmierci)

POLECANE STRONY
MEDIA