Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
51. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ORGANOWY
08 - 07
2017

51. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL ORGANOWY

- 16.07.2017 r. godz. 19.00 Marek Vrábel (Słowacja) organy Zespół wokalny księży solistów Servi Domini Cantores - 13.08.2017 r. godz. 19.00 Ewa Polska organy Męski zespól wokalny muzyki cerkiewnej St. Seraphim of Sarov, Zrenjanin (Serbia)

więcej

archiwum aktualności

FESTYN PARAFIALNY 2017

NIEDZIELA, 18 CZERWCA, godz. 13.30

Zachęcamy do zaangażowania się w organizację naszego estynu parafialnego, który odbędzie się 18 czerwca. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji proszone są o kontakt z ks. Proboszczem. W kruchcie kościoła można nabyć cegiełki, które wezmą udział w losowaniu nagród podczas festynu; cegiełki są też do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zbieramy fanty na loterię i książki na kiermasz. Jak co roku możemy się włączyć w przygotowanie festynu poprzez upieczenie ciasta. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

W związku z festynem ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY na temat „Sto lat Fatimy”. Prace na formacie A4 wykonane dowolną techniką można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 12 czerwca. Na pracy należy umieścić imię i nazwisko oraz wiek wykonawcy, klasę i numer szkoły.

Więcej informacji już wkrótce...

POLECANE STRONY
MEDIA