Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
11 - 03
2017

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Tegoroczne rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach od 25 do 28 lutego, a więc od najbliższej niedzieli. Poprowadzi je nasz parafianin ks. Adam Saks.

więcej

archiwum aktualności

FESTYN PARAFIALNY 2017


NIEDZIELA, 18 CZERWCA, godz. 13.30

Zachęcamy do zaangażowania się w organizację naszego estynu parafialnego, który odbędzie się 18 czerwca. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji proszone są o kontakt z ks. Proboszczem. W kruchcie kościoła można nabyć cegiełki, które wezmą udział w losowaniu nagród podczas festynu; cegiełki są też do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zbieramy fanty na loterię i książki na kiermasz. Jak co roku możemy się włączyć w przygotowanie festynu poprzez upieczenie ciasta. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

W związku z festynem ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY na temat „Sto lat Fatimy”. Prace na formacie A4 wykonane dowolną techniką można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 12 czerwca. Na pracy należy umieścić imię i nazwisko oraz wiek wykonawcy, klasę i numer szkoły.

Więcej informacji już wkrótce...

POLECANE STRONY
MEDIA