Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
WYPOMINKI
02 - 11
2016

WYPOMINKI

W miesiącu listopadzie wspominamy tych, którzy od nas odeszli. Za nich modlimy się z ufnością, wiedząc, że "Bóg nie jest [Bogiem] umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją" (Łk 20, 38).

więcej

archiwum aktualności

FESTYN PARAFIALNY 2017

NIEDZIELA, 18 CZERWCA, godz. 13.30

Zachęcamy do zaangażowania się w organizację naszego estynu parafialnego, który odbędzie się 18 czerwca. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji proszone są o kontakt z ks. Proboszczem. W kruchcie kościoła można nabyć cegiełki, które wezmą udział w losowaniu nagród podczas festynu; cegiełki są też do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zbieramy fanty na loterię i książki na kiermasz. Jak co roku możemy się włączyć w przygotowanie festynu poprzez upieczenie ciasta. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

W związku z festynem ogłaszamy KONKURS PLASTYCZNY na temat „Sto lat Fatimy”. Prace na formacie A4 wykonane dowolną techniką można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 12 czerwca. Na pracy należy umieścić imię i nazwisko oraz wiek wykonawcy, klasę i numer szkoły.

Więcej informacji już wkrótce...

POLECANE STRONY
MEDIA